หัวข้อ: เพลง คำฝากจากแม่/เนื้อร้อง บ่าวหนองคาย/ทำนองดนตรี/กะปอมสตูดิโอ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ กะปอมสตูดิโอ

เพลง คำฝากจากแม่/เนื้อร้อง บ่าวหนองคาย/ทำนองดนตรี/กะปอมสตูดิโอ

[FM]http://media.imeem.com/m/gj9tGs0CxE[/FM]
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย sompoi; 16-05-2009 at 09:01.

Membership renewed สัญลักษณ์ของ MADELA
    ไปฟังหม่องได่น้อบาดนี่
    all the wealth of the world could not buy you a friend nor pay you for the loss of one.
    ทรัพย์สมบัติทั้งหมดบนโลกใบนี้
    ไม่สามารถชื้อเพื่อนได้
    ไม่สามารถแม้แต่จะจ่าย
    เพื่อให้ได้เพื่อนที่สูญเสียไป
    กลับคืนมา

Membership renewed สัญลักษณ์ของ MADELA
    ฟังได้แล้วจ้าขอบคุณน้องพงษน้อยเด้อพ้อกันสิเลี้ยงดอกน้ำวิน ม่วนกินใจคัก ขอบใจบ่าวหนองคายทีตั้งใจเขียนมาให้ เป็นตาร้องบ่ได้แท่สิบ่สะอื้นก่อนบ่น้อ ขอบคุณสำหรับอ้ายหมู หลายๆทีขัดเกลามาเอี่ยมอ่องเลยอ้ายเฮา มอบเป็นของขัวญให้เฒ่าแม่เนาะ ทางพี้น้ำตาแตกเป็นแถว
    all the wealth of the world could not buy you a friend nor pay you for the loss of one.
    ทรัพย์สมบัติทั้งหมดบนโลกใบนี้
    ไม่สามารถชื้อเพื่อนได้
    ไม่สามารถแม้แต่จะจ่าย
    เพื่อให้ได้เพื่อนที่สูญเสียไป
    กลับคืนมา

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197
    เพราะจังเลยค่ะ คุณโมขา เยี่ยมมากค่ะ อยากร้องไห้น้อจ้าได้ฟังแล้ว ซึ้งมาก

อิสระ เสรี เสมอภาค

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวหนองคาย
    ขอบคุณอ้ายหมูกะปอมหลายๆครับที่ซ่อยแก้ใขและกะเรียบเรียง
    พร้อมทั้งเฮ็ดดนตรีใด้ม่วนๆหลาย ขอขอบคุณจากใจจริงครับผม

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    คำร้องทำนองดีเฮ็ดได้ดีครับ ไผ๋ร้องน้อบ่าวหลอง เสียงดีแท้น้อ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

พบปะพูดคุย ม่วนๆๆๆ

ซึ่งๆๆๆ หลายเด้อ คนแต่งกะเก่ง คนฮ้องกะม่วน

ขอบคุณหลายที่ผลงานดีๆๆมาให้ฟังม่วนๆๆนำกันจ้า

ถ้ามีโอกาศซิลองไปยาม กระปอมสตูดิโอ ยุดอกเพื่อดังลืมหลังควายพะนะอุบอิบ:b-b
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    ทั้งคนร้องคนแต่งท่วงจังหวะทำนองม่วนๆๆครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เซียงเหมี่ยงเมืองสุรินทร์
    สุรินทร์, ร้อยเอ็ด, และ สปป.ลาว
    เซียงเหมี่ยงฯ ฟังบ่ได้จ้อยครับ...
    แต่ว่าเข้ามาให้กำลังใจครับผม...

บ่าวเฒ่าหนองคาย
    Guest
    ถ่าอีกจั้กหน่อยเด้อ แม สิเมือบ้านแล้ว /เนื้อร้อง ทำนอง นักร้องพร้อม ขอบอกว่าดีมาก

Tags for this Thread