หัวข้อ: ดีเจต้นเสียว ย้ายบ้านเด้อพี่น้อง

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ peepoa007

รอบยิ้มพิมใจ ดีเจต้นเสียว ย้ายบ้านเด้อพี่น้อง

สวัสดีครับพี่น้องที่น่ารักทุกท่านครับ
    ขอบพระคุนหลายๆครับผม ที่ให้การต้อนรับผม
    สิได้ย้านบ้าน ย้ายที่ทำงาน คนละทีบละแดนเลยครับ
    กว่าสิลงโต กะคงคิดว่าดนเติบ ครับ
    จั่งได๋กะ ยังคิดฮอดพี่น้องแฟนเพลงที่น่ารักคือเก่าครับ
    **คงสิย้ายภายในไวๆนี้ละครับพี่น้อง**
    มาขนของย้ายช่อยแหน่เด้อครับพี่น้อง
    ขอบพระคุนทุกกำลังใจ น้อคับน้อ
    **พี่น้องเอ๋ย..เกิดเป็นคนต้องสู้ บู๋ไปตามชาติ
    **แม่นสิลำบากฮ้าย ให้ทนสู้ต่อ....จ๊วดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดด

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    สิย้ายไปใสน้อดีเจเสียวงึกๆ สิอยู่ใสกะบ่ไกลหัวใจดอกครับ คิดฮอดคิดเถิ่งคือเก่านั้นล่ะครับ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    มื้อได๋ย้ายบอกแน่เด้อจ้าสิไปยกยกซ่อย สั่นดอกหวา...
    ขอให้มีความสุขกับบ้านไหม่เด้อจ้าดีเจต้นเสียววววววววว

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

พบปะพูดคุย มีแนวกินบ่

ไปยุซิไปกินต้มไก่ ดอกว่า
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย

ดีเจต้นเสียววววววววววว

tim: tim: tim: tim:
    หน้าฮ้าน ฮิ้วๆๆๆ

c06: ย้ายไวไวเด้อ ฟ้าวมาจ้า
    คิดฮอดดีเจ เด้อจ้า

ต่อๆๆ...หย่าวๆๆๆ :1- :1- :1-
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน