หัวข้อ: ตำหมากฮุง ต้มหอย ต้มหน่อไม้

Threaded View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน ตำหมากฮุง ต้มหอย ต้มหน่อไม้

มื้อวันหยุดที่ผ่านมาบ่าวจัยนึกยากกินต้มหอยกับตำหมากฮุง
    กะเลยชวนผบ.ทบ.ไปตลาดใกล้ๆบ้านครับ ได้ของมาดั่งตั้งใจหมาย
    เป็นแนวได๋ หน้าตาสิเป็นแบบได๋ สิกินได้บ่ กินแล้วสิเข้แตกบ่ ตาชมครับ

ตำหมากฮุง ต้มหอย ต้มหน่อไม้

ระหว่างที่เฮาฝานหมากฮุงเสร็จกะเลยบอก ผบ.ไปต้มหมากหอยครับ
    ต้มหอยบ่ต้องใส่น้ำหลายเด้อครับ เพราะว่าหอยมันถูกความฮ้อนมันสิคายน้ำออกมาเอง

เสร็จแล้วตักมาใส่ถ้วยรอ บ่าวกะเลยแล่นใส่ครกมาตำหมากฮุง หน้าตาดั่งที่เห็นนั้นล่ะครับ

แถมให้อีกจานครับทอดปลาไหม้ๆอีกจาน555+
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 17-06-2009 at 15:33.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

Tags for this Thread