หัวข้อ: วันว่าง บ่าวจัย 18 มิย.52

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

วันว่าง บ่าวจัย 18 มิย.52

มื้อนี้บ่มีเวียกครับ เบิ่ดเวียกคักเลยเอาภาพเก่าก่อนมาตั้งกระทู้ให้พี่น้อง
    เบิ่ง ตอนนั้นไปกับอ้ายเอ๋ครับหาขี่เรือเล่น อึดเวียกคือกัน(วันหยุด)ตามประสาบ่าวซำน้อยเนาะครับ555+
    ภาพต่อไปนี้อาจสิซ้ำกันกับของอ้ายเอ๋เด้อครับเพราะว่าอ้ายเพิ่นเคยตั้งกระทู้นิมาแล้ว

อย่าตกใจเด้อท่านเจ้าของภาพ บ่แมนประกาศจับของกรมตำรวจดอก5555+

รอเรือมารับครับ ตัดมาตอนเรือมารับเลยเนาะครับ และนี้กะเป็นภาพบรรยากาศริมฝั่งน้ำเจ้าพระยาครับ

อยากมีบ้านแบบนี้เด้ครับ สิบ่ไปไสเลยนั่งซิดเบ็ดอยู่บ้านนิล่ะ
    อิจฉาเพิ่นผู่มีบ้านริมคลองเด้ครับ

ตอนนี้เป็นตอนอ้ายเพิ่นเอาปลาขึ้นครับ บ่าวจัย กับอ้ายเอ๋ไปฮอดพอดี

ตามมาชมมาเชียร์กันเลยครับ ปลาตะโกก ตอนนี้หลายครับน้ำกำลังขึ้น

อ้ายเอ๋ทำหน้าที่พลเมืองดีครับ ซ่อยตักปลา พอตักปลาเสร็จแล้ว
    แป๊บเดียวเลาหลับครับ ตื่นมาชวนเฮากลับบ้านเลย555+

ปลามื้อนี้กินดียุครับ เข้ามาเป็นช่วงๆแต่ว่าคนนอนกะกรนเป็นช่วงๆคือกันครับ555+(แซวเล่นเด้ออ้าย)บ่แมนดอกเลาตื่นมาเป็นช่วงๆครับ555+

นี้ล่ะครับปลาที่ได้มามื้อนั้นกะได้บ่หลายปานได๋ดอกครับ แต่ว่าตอนนี้ได้เวลา
    นัดหมายแล้วสิไปคุ้มสามเสนแล้วครับพี่น้องมากันแล้วอ้ายเอ๋กลับบบบบบบบ

อันนี้ต้มกินอยู่หม่องไปซิดเบ็ดครับข้าวเที่ยงกับแกล้มพร้อมแซบหลายอิอิอิ
    ลากันด้วยภาพนี้เลยเนาะครับ ขอบใจหลายครับที่เข้ามาชมติชมบ่าวจัย
    มื้อหน้าสิมีหยังอีกโปรดติดตามคนบ่มีเวียกคือผมอีกแนเด้อครับ บาย
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 18-06-2009 at 11:30.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    ปลามื่อนั่นหลินกะได้กินนำเด้อค่ะ จักทอดน้ำปลา จักนึ่ง หลายคัก แซ่บ ๆ ค่ะ ไปอีกเด้อค่ะอ้ายจัยหลินสิท่ากินดอกค่ะ อิอิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    กะทู้เก่า หัวกะแก้ภาพแล้ว ภาพเก่ามันหาย

http://www.baanmaha.com/community/f7...86/index2.html

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มลำซี
    มื่อได่ไปอีกโทรหาแนเด้อบ่าวจัย......สิไปนำ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวต้นฅนมุกดาหาร
    ..."มุกดาหาร"...
    มาเป็นตาไปนำแท้ครับ....แต่ยังหามื้อว่างบ่ทันได้ อิๆ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    ซุมบ่าวสำน้อยเพิ่นมีกิจกรรมยามว่างเป็นประโยชน์หลายเนาะคับเนาะ หมานอีกต่างหาก

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    แม็กกี้มีคันเบ็ดอยู่ 2 คัน ไม่รู้ร้าวไปบ้างหรือยัง เพราะส่วนใหญ่เอาไปอัดบึกบึงสำราญ กับตกปลาทะเล เดี๋ยวถ้ากลับบ้านจะดูให้น๊า เก็บไว้ก็ไม่ได้ใช้ เป็นของ loomis จ้า

เมื่อวานเก็บห้องเจอเอ็นม้วนนึง เปื่อยหรือยังไม่รุ เก่าเก็บแระ เด๋วเก็บไว้ให้แระกันน๊า 2 หนุ่ม
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ผู้ก่อการรัก
    แม็กกี้มีคันเบ็ดอยู่ 2 คัน ไม่รู้ร้าวไปบ้างหรือยัง เพราะส่วนใหญ่เอาไปอัดบึกบึงสำราญ กับตกปลาทะเล เดี๋ยวถ้ากลับบ้านจะดูให้น๊า เก็บไว้ก็ไม่ได้ใช้ เป็นของ loomis จ้า

เมื่อวานเก็บห้องเจอเอ็นม้วนนึง เปื่อยหรือยังไม่รุ เก่าเก็บแระ เด๋วเก็บไว้ให้แระกันน๊า 2 หนุ่ม
    ผู้บ่าวซำน้อยขอบใจเอื้อยแม๊กกี้หลายครับหลายครับ แล้วสิเอาปลามาซูกินครับ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    อ๋อยยยยยยยย จักแม่นไผหลอยกินต้มปลาก่อนหน่อย
    มาฮอดเกือบบ่ทันก้าง/คือหมานแท้จ้า ทำบาปขึ้นขนาดเนาะ อิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    หมานคับหมาน อยากไปตกนำจักมื่อยุคับ

Tags for this Thread