หัวข้อ: อั่น...บ้านมหาหนี่มี๊เสื้อสมาชิกกั๋นยังน้อ...เข้ามาแสดงความเห็นกันแนเด๊อครับ

ศึกษาหาความรู้

อั่น...บ้านมหาหนี่มี๊เสื้อสมาชิกกั๋นยังน้อ...เข้ามาแสดงความเห็นกันแนเด๊อครับ

บ้านมหาของเฮาหนี่มีเฮ็ดเสื่อสมาชิกกันยังน้อครับ
    ถ้ายังบ่มี ผมอยากให้เฮ็ดเป็นเสื้อแขนยาวแบบแจ๊คเก๊ตแหม
    สิได้เอาไว้ใส๊ไปใสมาใสได้แถมใซ่ได้หลายโอกาสนำ

วาจั๊งใด๋น้อผู๊ทางล่างกะด๋าย อั่น...บ้านมหาหนี่มี๊เสื้อสมาชิกกั๋นยังน้อ...เข้ามาแสดงความเห็นกันแนเด๊อครับ

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    ตอบผู้ทางเทิง 555+
    เสื้อบ้านมหาเฮดแล้วค่ะมีกันอยู่หลายแบบ งามๆทั้งนั้นแต่เป็นเสื้อยืด (มีทั้งคอโปโล กับคอกลม) ส่วนเสื้อจั๊กเก็ตยังบ่มีข่าวว่าสิเฮดค่ะ
    ถ้ามีหยังเสนอแนะติดต่อเวบมาสเตอร์ บ่าวคนเดิม เลยค่ะ
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    มีแล้วเด้อค่ะ หลายแบบ 2 สี น้องเขมมีแล้วพร้อมค่ะ

ศึกษาหาความรู้
    เปนครอบครัวเดี๋ยวกั๋นแล่ว...อยากสิได้เสื่อใส๊
    เฮ็ดจั๊งใด๋น้อเจ้า...สิมีไว่ในครอบครอง
    ผู๊ข่าน่อยมาหล่า...กะอยากม๊าป๋องด๋อง
    ซอยลองบอกวิธีให่...ทางสิได้ใส๊นำ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    ต้นทุนสูงครับ... คงต้องเอาใว้โอกาสหน้า/// ของเก่ายังบ่อหมดอยู่ ถ้าต้องการก็ยังพอมี ติดต่อโดยตรงที่บ่าวคนเดิม ครับผ๊ม
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    มีแล้วเด้อครับติดต้ออ้ายบ่าวคนเดิมเด้อครับวิธีการสั้งซื้อกะมีรายละเอื่ยดยุครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวกระสัง
    เสื้อบ้านนี้มีแต่งามๆ แต่ผมกะยังทันมีนำเขาอยู่ อิอิ ว่าซิเอาไปพาแลงสามนำเขาหนาซื้อให้ผมนำเด้อ

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    อยากได้อยู่ครับ อยากให้มี แต่ว่าให้สมาชิกพี่น้องบ้านมหาสั่งจอง
    แล้วจึงเฮ็ด กะดีครับ สิบ่มีปัญหาว่าของยังค้างสต๊อก
    ....