หัวข้อ: อ่อมน้องวัว

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน

อ่อมน้องวัว

มาอีกแล้วครับครัวไกลบ้านช่วงนี้รถไทยมาขายของกะเลยใด่กินกับข้าวบ้านเฮาครับ
    กะเลยใด่ซื้อน้องวัวมาทำกินครับน้องวัวเกาหลีดอกครับบ่อแม่นวัวบ้านเฮาครับ
    ที่แรกกะต้มน้องวัวก่อนครับจั่งเอามาซอย
    อ่อมน้องวัว
    เครื่องปรุงกะมีข่า ตะไคร้ ใบมะกรูด ผักกะมีผักอิเลิศ ผักชีลาวพริกสดครับ
    อ่อมน้องวัว
    ที่นี่กะเอามาต้มอีกที่หนึ่งครับปรุงรสกะมีน้ำปลาปลาร้ารสดีครับตามใจชอบครับ
    อ่อมน้องวัว
    มากินนำกันครับบาดนี้เสียดายกินกับข้าวสวยคั้นใด่ข้าวเหนี่ยวคือซิคักครับเอาพริกน้อยกินกับนำเด้อครับเผ็ดๆๆ
    อ่อมน้องวัว
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน; 18-07-2009 at 22:47.

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    กินนำแน๊น้องพี น้องงัวเกาหลีติ้จ้า รสชาดคือน้องงัวบ้านเฮาบ่ อิ อิ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

เป็นตะแซบ น้อจ้า กินนำแน่

ร่วมกิจกรรมนำความรู้ สัญลักษณ์ของ เซียนเมา
    อยู่เกาหลีกะมีน้องวัวกินยุติ โอ..แสดงว่าคนเกาหลีกะมักน้องวัวคือติ อยากฮู้ว่าคนเกาหลีเขาเฮ็ดจั่งใด๋กินล่ะ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    โอ๊ยย.. ของมักตั้วนี้ เว้าถึงน้องเมีย โอ๊ะ น้องงัวนี้มักทุกเมนู ยิ่งเป็นน้องเมีย โอ๊ะน้องงัวต่างชาติแห่งอยากลอง คือสิใหญ่และเยอะกว่าน้องงัวไทยติ๊เน๊าะ คริๆๆๆๆๆ
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    อิอิ อ้ายบ่าวเซี่ยงน้อยกะดายเว่าให้คิดเนาะ555 จั่งใด๋กะสู้น้องเมียโอ๊ยยยน้องวีวยุบ้านเฮาบ่อใด่ดอกครับอิอิ อยู้เกาหลีคะเจ่าบ่อกินดอกครับแต่ว่าคนไทยเอามากินครับคะเจ่าเลยเอามาขายคนไทยหลายครับอยู่เกาหลี รสชาติกะคือกันยุครับกับน้องวัวบ้านเฮาครับ

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    ตั้งใจมากินคั่ก แต่มาฮอดแล้วเบิ่งหยังกะบ่ได้จ้า
    แปนเอิดเติด เฮ้อออออออออออออ อดตามเคย

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวมักเลาะ
    กินนำแน่เด้อ เป็นตาแซบแฮ่ง

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    แนวแซบ. ต้องกินตอนที่ฮ้อนๆ สุกใหม่ๆ. หรือเอามาอุ่นเนาะ ซดจักบาดเบิ่งเด้..

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ไผ่หวาน
    บล็อก
    14
    เป็นตาแซบ แต่บ่ทันปุง เนาะ เอาตุ้แจ่วพริกป่นคือสิแซบ บ่ได้กินโดนแล้ว