..
วันที่ 20/7/52 อ้ายศรีสะท้าน เพิ่นมาราชการกรุงเทพ เลยแวะมายามพี่ ยามน้อง ทางคุ้มสามเสน ..อ้ายพลกะได้พามานั่งพูดคุย กินเข้าอยู่ร้านเก่า..จั่งได้เอิ้นทีมงานมาเพิ่มเติม(แบบฟ้าวๆเวลาน้อย)..การดื่มกินกะได้ต้อนรับกันตามสมควรครับ ว่าสิเอาน้ำต้มบักตูมมาต้อนรับ อ้ายศรีเลากะส่ายหัว ฮ่าๆๆๆ..
บ่อได้นั่งกันนานปานได๋ 4ทุ่มกว่ากะแยกย้ายกันกลับ เพราะชว่งนี่กะเป็นชว่ง เข้าพรรษานำ บางท่านกะเข้าพรรษา..บางท่านกะพรรษาแตกกะมี ฮ่าๆๆๆ......

เบิ่งเล่นๆเด้อครับอย่าเครียด...มันสิเฒ่าไว อิอิ...

อ้าย ศรีสะท้าน แวะมายาม..

ถ้าบ่อเหมาะสม เด็กน้อย ผู้ปรกครองควรพิจารณา โปรดไช้วิจารณญานในการเบิ่งเอาเด้อครับ อิอิ ...กะทู้ผม ติ เตือนได้ครับ บ่อมีปัญหา ถือว่าเป็นพี่ เป็นน้องกัน(มาเว้ากันในกะทู้เลยกะดี ครับ).. อย่าสิเอาไปปนกับเรื่องอื่น ที่บ่อเกี่ยวกัน ว่าไปที่ล่ะเรื่อง ครับ...//...ขอบคุณที่แสดงความคิดเห็นเด้อครับพี่น้อง...//อ้ายศรีเอาภาพมาต่อแน่เด้อครับ..ผมมีภาพท่อนี่ล่ะ