แวะมาเล่นมาเบิ่งครับ อิอิ..ยามใกล้หวยออก *0*

ยามใกล้หวยสิออกคนเข้าหลายขนาดครับ ฮ่าๆแวะมาเล่นมาเบิ่งครับ อิอิ..ยามใกล้หวยออก *0* หยอกล้อเล่นนะครับ แวะมาเล่นมาเบิ่งครับ อิอิ..ยามใกล้หวยออก *0*

สนุกสนานกันได้ครับ อย่างมงายกันหลาย ความหวังสิรวยกะมีอยู่แต่มันน้อยมากนะครับ กะเล่นพอสนุกสนานเดอ พ่อเเม่อ้ายน้องเฮา

ผมเคยอ่านข่าว คนหนึ่งซื้อลอตเตอรี่ๆ ทุกงวดมา 10 กว่าปี ไม่เคยถูกเลยแม้แต่ครั้งเดียว แม้แต่เลขท้ายยังบ่ถืก เหอๆ คนเฮามาอยู่ที่ดวงโชคชะตาของโตเฮาสิพาไป

จะสูงต่ำอยู่ที่ทำตัว จะดีชั่ยอยู่ที่ตัวทำ:em01) โชคดีร่ำรวยกันบางคนนะครับ