ของกิน หมู่นี้เป็นตะ......

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

กระพริบตา ของกิน หมู่นี้เป็นตะ......

พอดีมื้อนี้ว่างคักเข้าไปเว๊ปสยามฟิชชิ่งมาเลยเห็นภาพนี้ครับ ขอยืมมาลงแนเด้อรับ
    คงสิบ่ว่าเนาะครับ ขออนุญาติคุณพี่อุ๊ด กำแพงเพชร เจ้าของภาพเด้อครับ

มุดเข้าไปหยังน้อครับ คือสิลึกคักแท้น้อ สงสัยสิเป็นหัวมันครับ
    เห็นแต่สองตีน ลงทุนคักแท้น้อ อยากสิเห็นหัวมันแล้วล่ะว่าสิใหญ่ปานได๋น้อๆๆๆๆๆๆ
    ต้องสวมถุงมือก่อนครับ เดียวมือสิแตกรึว่าสวมไปเพื่อหยังน้อนิ
    มืดคักจนว่าไต้ไฟเข้าไปลุกคักโพด เห็นแต่ตาน้อเจ้า 555++++
    งูเหลือมตั๋วะนี้บ่แม่นเผือกแม่นหัวมันดอกเด้อพี่น้อง
    ป๊าดดดดดดมีไข่พร้อมเอาไปต้มแนเด้อ อยากแนบ่อ้ายเอ๋
    โอ้วๆๆๆๆๆๆๆๆโตนี้นิเองบ่มันหัวมันเด้อครับ แต่ว่ามันเป็นหัวงูๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    เป็นจั่งได๋ครับเมนูนี้กินได้หลายมื้อเด้อครับ ไผ๋สนใจแนไปลองเบิ่งได้เด้อครับ
    แต่ว่าพ่อแม่ต้องบอกลุกบอกหลานเด้อครับ อย่าสิไปเฮ็ดคือเขาเด้อ เป็นความ(บ้าบิ่น)สามารถเฉพาะโตเด้อ55555++++++++

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ซ่างบ่อย้านตายน้อ...งูคือบ่องับคอขะเจ้าเนาะ หรือว่างูย้านคน (เบิ่งซงกะเป็นตางูย้านอยู่ ) อิอิ แสดงว่าเพิ่นพากันจูดป่า แล้วงูมันหนีตายมาลงฮุ.......

ผู้ข้านี่ แล่น3กิโลยังบ่อเมื่อยเลย ถ้าเห็นงูโตใหญ่ปานนี่..ฮ่าๆๆๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ริมฝั่งหนองคู
    ขนคีงลุก ไปไกลๆก่อนดอก

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ทิดแหล่
    ต้มงู ปิ้งงู กะกินอยู่ดอกครับ แต่ขั่นเป็นงูโตใหญ่ปานนี้ คือสิบ่อสู้แล้ว อ้ายบ่าวจัย...

ร่วมกิจกรรมนำความรู้ สัญลักษณ์ของ เซียนเมา
    โอ้ย..ขั่นน้อยๆแน่ๆพอก้ากินยุ ใหญ่ปานนี้ บึ๋ย...ข่อยย่าน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ชิงช้าชาลี
    บล็อก
    1
    กรี๊ดๆๆๆๆ งึดแฮง

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    8
    แซบดีค๊า เบิ่งท่ากินดุ๊ อิ อิ

Tags for this Thread