หัวข้อ: มาพี่น้องมาเข้าป่าหาเห็ดนำกันจ้า

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ศรีทนได้

มาพี่น้องมาเข้าป่าหาเห็ดนำกันจ้า

มาเบิ่งป่าเดนมาร์ก กับเห็ดเดนมาร์กนำกัน พี่น้อง หน้าตาเป็นเเนวไดจ้าา
    เคยเเต่ไปเก็บเห็ดอยุ่สกล เมือนื้ได้มีโอกาศไปเก็บเห็ดเดนมาร์ก
    นำทีมโดยหัวหน้าฝน ค่ะ เเล้วกะนี ศรี เป็นผู้ติดตามค่ะ

มาพี่น้องมาเข้าป่าหาเห็ดนำกันจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ไก่น้อย; 16-08-2009 at 23:54. เหตุผล: ออเลอ เลยเรา

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    พี่๋ศรีน้องลองทำแล้วกะบ่อขึ้นครับซ่อยแน่เด้อครับ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA
    พากันเฮ้ดยังกันน้อ มาเบิ่งจอยคือบ่เห็นรูปนะเสี่ยว รูปมันขึ้นกากะบาทแมะ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    วาสิได่มาเบิงคนหาเห็นยุแมะจ้า รูปผัดบ่มีเลย เลยบ่ได่เห็นซ่ำเน๊าะ

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    ไก่น้อยแก้ไขรูปให้แล้วเด้อจ้า วางรูปผิดนิหน่อย เอามาลงอีกเด้อค่ะถ่าเบิ่งเห็ดทางเดนมาร์กนำจ้า
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลาวสวิส
    บ่ฮู้ว่าหน้าตาเห็ดเดนมาร์ก ซิคือเห็นทางสวิสบอน้อจ้า เพราะทางนี้หน้าตาแนวนี้ละจ้า