ขอเพลง กาฝากหัวใจ ของสาธิต ทองจันทร์แหน่ครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ttoorrhh
    ปทุมรัตต์ ร้อยเอ็ดครับ

ขอเพลง กาฝากหัวใจ ของสาธิต ทองจันทร์แหน่ครับ

คือว่าเข้าไปเบิ่งในลิงค์ ของอ้ายบ่าวสายฟ้าแล้วครับ แต่ว่ามันฟังบ่ได้ครับ ผู้ได๋มีกะเอามาโพสให้ฟังแหน่ครับ หาอยู่ในเน็ตกะหาบ่ได้ครับ จักว่าอยู่อาละบั้มได๋ครับ สิหาซื้อกะอยากได้เพลงเดียวแหมครับ จักสิเฮ็ดจั่งได๋ ถ้าไทยบ้านมหาบ่ซ่อยอนุเคราะห์(พุ้นเด้) ขอขอบคุณล่วงหน้าเด้อครับ ผู้ได๋กะดาย

(จี่โป่มนี่เอง อิอิ)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ttoorrhh
    ปทุมรัตต์ ร้อยเอ็ดครับ
    ฮ่วย คือบ่มีคนมาตอบแหน่ว่า.... ได้โปรดเถอะครับ ขอร้องอย่างแรง...