หัวข้อ: ฝากวงแหน่เด้อ พอดีตั้งวงใหม่ ชื่อ อีสานวาไรตี้

Jcomp
    Guest

ฝากวงแหน่เด้อ พอดีตั้งวงใหม่ ชื่อ อีสานวาไรตี้

พอดีเฮ็ดวงใหม่กับท่านอี้ด 2(หน้าลาวคืออี๊ดฮั่นน่า) ชื่อว่าอีสานวาไรตี้ ร้านอาหารใด๋สนใจกะติดต่อได้เด้อ สืบสานวัฒนธรรมอีสาน neverdie เ้ด้อ พี่น้อง ตอนนี้กะยังรับสมาชิกมาเล่นนำเรื่อย ๆ เด้อ เพราะวงเฮาสิเป็นวงเปิดจั๊กหน่อย

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    วงหยังครับ วงดนตรีอีสาน วงหมอลำ หรือว่าวงไฮโล น้อครับ อิอิ

ศิลปิน,ช่างภาพอิสระ สัญลักษณ์ของ เพ็นนี
    บล็อก
    2
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ พล พระยาแล
    วงหยังครับ วงดนตรีอีสาน วงหมอลำ หรือว่าวงไฮโล น้อครับ อิอิ
    อั่นวงสุดท้ายนี่ อ้ายพลเป็นเจ้า แมนบ่

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ท้าวมนตรี
    ขอให่มีงานเข้าเยอะๆเด้อครับ ผมก่าอยากเล่นอยู่ เพราะใจมักแท้ๆ แต่ยังบ่มีโอกาส หมู่กันก่าบ่มักแนวอีสานเนาะ เล่นอยู่บ้านผุเดียว.....มือยังบ่ถึง:1-:1-:1-

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    อยากได้มาซ่อยงานพาแลงเบิ่งเด้เนาะ....

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    รับสอนอยู่บอคับกีตาร์ ผมอยากปรึกษาขนาดเลยคับ ขอเบอร์โทรแหน่คับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวต้นฅนมุกดาหาร
    ..."มุกดาหาร"...
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ พล พระยาแล
    วงไฮโลเป็นตานำก้นอยู่ครับอ้ายพล แต่กะเหลียวหน้าเหลียวหลังแหน่เด้อ

Jcomp
    Guest
    ชื่อวงกะบอกอยู่เด้อครับ ว่าอีสานวาไรตี้ ได้สู๋แนว คันมีงานให้รับใช้บอกได้เด้อพี่น้องชาวบ้านมหา ออกแนว หมอลำ ลูกทุ่ง เพื่อชีวิต ม่วน มีรำนำแหน่ เพื่อบ่อทิ่ม วัฒนธรรม ประเพณีชาวอีสานบ้านเฮา สนใจติดต่อได้เด้อครับ 0860331292 เชิญ ซ่า ลา ล่า~~~~~~~~~~

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    ผมสิติดตามผลงานอย่างเต็มที่เลยคับ ขั่นเป็นไปได้อยากไปเรียนนำอยู่ แต่วาอยู่ไกล