กลับบ้านคราวที่แล้ว พ่อ-แม่ เลาปลูกผักใว้เต็มหลังบ้านเลยค่ะ รอบๆรั้วบ้าน เลาก่า

เอาต้นใม้มาปลูก เต็มไปหมด ทั้งต้นหมากม่วง หมากมี่ หมากพร้าว หมากกรูด เต็มไปหมด

เลยค่ะ เขียวดีหลายแหม ดี่เนาะค่ะ ผักปลูกกินเอง บ่มีสารพิษเลย รสชาดก่าหวานดี ผิดกับ

ผักที่เฮาซื้อมาจากตลาด พี่สาวขายผักในตลาดค่ะ เพิ่นบอกว่า ผักตามตลาดนี่ เพิ่นฉีดยา

หลายเลย เวลาพี่สาวจัดผัก แบ่งผักมัดขายหนี่ มือนี่สิเปื่อยเลยแหล่ะ อาจสิเป็นเพราะ สาร

พิษที่มากับผักก่าเป็นได้ค่ะ ซื้อผักตามตลาดก่าระวังกันเด้อค่ะ ล้างให่สะอาดเด้อ ย่านเนาะ

มีรูปมาฝากค่ะ

ผักปลอดสารพิษ

ผักปลอดสารพิษฝีมือ พ่อ-แม่ แหล่ะค่ะ

[HTML][/HTMLผักปลอดสารพิษ]