หัวข้อ: ถามเรื่อง Effect จักหน่อยแน๊

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ท้าวมนตรี

ถามเรื่อง Effect จักหน่อยแน๊

:1-:1-มี Effect ตัวได๋ครับที่ดีดพิณแล่วให่เสียงออกเป็นโปงลาง มันมีบ่ครับ ผมเคยเบิ่งแต่ออกเป็น Sax ขอบคุณเด้อครับ:1-:1-:1-:1-:1-:1-

อาหรั่ง
    Guest
    เข้าไปถามใน web guitarthai.com เบิ่งเด้อครับ ผมกะบ่ฮู้คือกันครับ

อาหรั่ง
    Guest
    ผมคิดว่าน่าซิใซ่เสียง clean ครับ

ทีมงานกลองยาวบ้านมหา สัญลักษณ์ของ มือพิณน้องใหม่
    เอิ้ก อั่นนี่ผมกะบ่ฮุ้คือกันครับ
    สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ เสือ
    สิเอ๋าไปเฮ็ดหยังล่ะท้าวฯ หุหุ
    คึบ่ห๋าคนตี๋โปงลางโลด..ผมกะพอได้ยุเด้อ..เตง โต่งเตง โตงเต้ง โต่งเตง55+
    ใช้โต๋สีเขียว+น้ำเงิน (Boss)จูนเอ๋า พอได้อยู่คับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ท้าวมนตรี
    :1-:1-อยากขึ่นเวทีนี่แหม คือว่าเมโลดี้พิณก่าพอได่อยู่ เล่นพิณอย่างเดียวมันบ่แน่น ที่สำคัญมันบ่มีผู่ได๋เล่นนำ:1-:1-:1-

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    ของคีย์บอร์ดเล่นเป็นกีตาร์ เล่นเป็นพิณยังได้เลยคับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวต้นฅนมุกดาหาร
    ..."มุกดาหาร"...
    เขามาเบิ่งสื่อๆครับบ่ฮู้คือกันครับ...คนที่ฮู้กะมาบอกเพิ่นแนเด้อครับ

Zoom GFX 8 ดีที่สุดคับเสียงเฟสระดับหมอลำคณะใหญ่ๆเลยเห็นพี่ผมไช้อยู่
    ส่วนตัวผมใช้AX 3000Gของkong เสียงมันดีคับแต่ไม่มีปัญญาปรับเลยกลายเป็นไช้ของไม่คุ้มค่าซ่ะงั้น ผุได๋มีความรู้มาซ่อยผมแน่เด้อคับ WADCH_@hotmail.com

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ มือพิณพเนจร

เรื่องฮิตน่าอ่าน

เข้ามาเบิ่งคือกันครับ....ผมกะบ่ฮู้อันได๋ดี แต่ผมใช้ zoom gfx-8