หัวข้อ: ลองเบิงซือๆจ้า

ศิลปินแดนไกล สัญลักษณ์ของ chudhancock
    cambridge, England

ลองเบิงซือๆจ้า

ลองเบิงซือๆจ้าลองเบิงจ้าอิอิอิว่าสิเป็นบอ

ลองเบิงซือๆจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 04-11-2009 at 09:00. เหตุผล: ลดขนาดของภาพ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    กรี๊ดด เยี่ยมครับคุณป้าครับ ถ้าจะลดขนาดของภาพให้เหลือประมาณเท่าที่ดีเจพลทำ จะสุดยอดมากเลยครับป้า เพราะถ้ามันใหญ่เกินไป ก็น่ากลัวครับ อ่า ๆ ผมหมายถึงภาพน่ะครับ หุ หุ

เออ อ่า ๆ คุณป้าทำตาเซ็กซี่อีกแล้วครับ รู้มั้ยครับหนุ่มน้อยหนุ่มใหญ่ใจเริ่มไม่อยู่กับเนื้อกับตัวนะเนี่ย เอิ๊ก ๆ กรี๊ดดด เอาอีก ๆ ๆ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 04-11-2009 at 09:06.

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    คุณป้ายังสาวอยู่เลยค่ะ บ่ออยากเอิ้นป้าแล้ว เอิ้นน้าได่บ่อจ้า อิอิอิ
    มองต่าง..อย่างปลง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ปีใหม่
    เอิ้น เอื้อยดีกว่าค่ะพี่มิค ยังสาวยังสวยอยู่เลยค่า

ศิลปิน,ช่างภาพอิสระ สัญลักษณ์ของ เพ็นนี
    บล็อก
    2
    คุณป้ายังสาววววววววววว
    คุณป้าเป็นตาฮักแท่...ฮิ้วววววจ้วบบบบบ

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8
    มาจอบเบิ้ง คุณป้ายังสาวครับ

แอบมาเบิ่งป้าคนสวยจ้า ...อิอิอิ

ศิลปินแดนไกล สัญลักษณ์ของ chudhancock
    อิอิอิอิ ขอบใจเด้อจ้าหลานมิกาซี่จ๋า อิอิอิแล้วแต่สิพิจจารนาเอาเถาะหลาน อิอิอิเอินน้า เอิ้นเอื้อยได้แฮงดีหลายจ้าหลานอิอิอิเว้าเหล่นดอก แต่คั่นเอิ้นได้กะดีดอก ว้า

อิอิอิขอบใจหลายๆจ้าหลาน ปีใหม่จ๋า อิอิอิขอบใจหลายๆที่ชมป้าอ้าวเอื้อยก็เอื้ย ป้าแฮงมักฮั้นแหล่วอิอิอิ เนาะหลานโอ้ยดีใจแฮงหลานๆมาย่องแต่ป้อิอิอิลอยเลย

อิออิอิอิอิ ขอบใจหลายๆจ้าหลานพลจ๋า ใหญ่ก็ก็น่าเกียดพะนะ โอ้ยเนาะเลยบอพอดีอิอิอิป้านั่งถ่าซุมกินเหล่ากันจ้าง่วงก็ง่วง อันคนถ่ายรูปก็บอบอกให้ตั้งท่าก่อน รูปออกมาเลยตาเป็นจังสั้นจ้า อิอิอิ บอฮู้ดอกพลจ๋าว่ารูปออกมาสิตาเป็นจังสั้น อิอิอิหนุ่มน้อยหนุ่มใหญ่ หนุ่มได๋น้อทีนี่ อิอิอิ

จ้าขอบใจหลายๆจ้าหลานธีระปลัดจ๋า โอ้ยยังอุดส่ามาจอบเบิงรูปป้าอีกเนาะหลานบอต้องจอบดอกจ้าอั่นมาโจ้งๆเลยก็ได้จ้าอิอิอิ

ขอบใจหลายๆจ้าหลานเพ็นนีจ๋า โอ้ยช่างน่ารักแท้หลานเพ็นนีจ๋ามาชมป้า ตาฮักอีหลีหล่ะเนาะหลาน อิอิอิเว้าแล้วกะดายอิอิอิ ขอบใจจ้า

อิอิอิขอบใจจ้าเด็กน้อยจ๋า รูปง่วงนอนจ้า คนถ่ายรูปก็บ่อบอกให้ตั้งท่าก่อนอิอิอิตาสิหลับยุแล้วอิอิอิบองามดอกจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวมักเลาะ
    โอ้ยยหัวใจสิละลาย ความสวยบ่เคยจางหาย