หัวข้อ: ขอถามท่านผู้รู้ ^^

kimrock
    Guest

ขอถามท่านผู้รู้ ^^

ผมอยากทราบว่า จะติดขี้สูดแคน ลายใหญ่ตรงไหน บายน้อยตรงไหน ลายสุดสะแนนตรงไหน

ขอบพระคุณล่วงหน้าครับ ^^

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    เข้ามาซือๆเด้อคับ ผมอยากได้แคนจั๊กโตอยุ่ครับแต่เป็นหยังแคนคือมีแต่แพงๆแท้ 800 ขึ้นวาซั้น หม๋องได๋แหน่ขายแคนราคาประมาณโตละ300แต่เสียงงดี มีบ่ครับ ผมบ่จั๊กเด้อครับ ถ้าคนอื่นผุนล่ะครับ ควรไปถามในฟังเสียงแคนนะผมว่า ในนี้มีแต่คนเล่นพิณครับ หมอแคนหายากมาก
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวนาตาลเขย่าโลก; 09-11-2009 at 12:41.

Jcomp
    Guest
    ถ้าเป็นลายใหญ่ให้ติดตรง ซอล ถ้าเป็นลายน้อย ให้ติด โด เด้อครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ เขยผู้ไท
    กาฬสินธุ์ , อยุธยา
    แมนคับ...ต้องไปถามหม่องฟังเสียงแคนจังสิมีข้อมูลหลาย

kimrock
    Guest
    ขอบคุณ หลายๆ เด้อครับ ^^