หัวข้อ: พี่น้องใทอุบลฯพ้อกันบ่ค่ะปีใหม่นี่

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    อยากให้เป็นวันที่ 1 หละครับแต่กะแล้วแต่พี่น้องสะดวกครับ หล่อหยุดหลายมื่อครับไปได้ยุ ถ่าติดกะคือสิติดนำบ่มีคนมอดขุมถ่านให้เด้องานนี่เอิ๊กๆ แต่ได้ข่าวหว่าวันที่ 29 ธันวาคม ประถมบันเทิงศิลป์แม่ะหลิน เดี๋ยวสิสืบวันที่ 1 ก่อน
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย หล่อร้อยเมตร; 10-11-2009 at 15:17.
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ในนามของบ้านมหา...คุ้มสามเสนสัมพันธ์

ขอส่งระลึกถึงและความปรารถนาดีมายังคุ้มไทอุบล

ขอให้การพบปะกันในครั้งนี้ เต็มไปด้วยมิตรภาพ

และความผูกพันที่ยั่งยืนตลอดไปครับผม

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 10-11-2009 at 15:37.

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ มันฑนา
    น้องหลิน... กะคือเก่านั่นแหล่ะจ้า แยกกันลงทะเบียนจ้า 555

กินเผื่อแนะเด้อจ้า ... คิดฮอดอยู่เด้อจ้า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    พ่อดองๆ, น้องหลิน เลื่อนไปอีกจั๊ก ๔- ๕ มื้อแน่ะน๋า บาดถ่าแคดแลดไปนำได่ซั่นด๋อกจ้า(บุยย) ..อิอิอิ..
    มองต่าง..อย่างปลง

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    จัดไป..อย่าให้เสีย พี่น้องไทอุบลฯที่เคยร่วมงานและไม่เคยร่วมงานก็ขอเชิญเด้อครับ เป็นการพบปะสังสรรค์ เพื่อให้เกิดความสามัคคีกันใกหมู่คณะ บ่าวเซียงน้อยเองในนามอ้ายใหญ่ ก็ขอเชิญ อ้ายบ่าวคนเดิม บ่าวโจ่โล่ บ่าวนิติกร คนบ้านบ้าน น้องแจง น้องมัณฑนา ท้าวคําบัง บ่าวเอ๋คนตระการ น้องติ๊คต๊อก อ.หนุ่มน้อย บ่าวหล่อ 100 เมตร จ่าเพลิง และพี่น้องที่อยู่จังหวัดใกล้เคียงถ้ามีเวลาก็ขอเชิญเด้อครับ
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวจอหอ
    ไทโคราชไปนำได้บ่ครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ kapoo
    ผมกะอยู่ในเมืองนี้ละครับ บางทีอาจจะแวะไป

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเคน
    อุบลฯ เมืองดอกบัวงาม
    น้องหลิน อ้ายขอรายงานโตนำแหน่ บ่ได่ไปดนแล้วร้านกกขาม คึดฮอดต้มไก่ใบบักขาม แซ่บๆ
    รายละเอียดของงาน วันเวลา กำหนดได่แล้ว อย่าลืมแจ้งสมาชิกเด้อ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    แม่ดองมิ๊กซ์ เอ๊ย คือสิเลื่อนบ่ได้ดอกตั้งหว่า สี่-ห้ามื่อ เพราะหลายคนเผิ่นทำงานทำการสิหยุดมาบ่ได้เอามื่อสะดวกที่สุดแล้วครับแม่ดอง มาให้ได้ตี้หละเผิ่น สิพาโตนน้ำมูลยามแลงแม่ะเอิ๊กๆ
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว