หัวข้อ: สถานที่จัดงานพาแลง 3

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล

บ้านมหาโพสต์ สถานที่จัดงานพาแลง 3

สถานที่จัดงานพาแลง 3

คลิ๊ก เพื่อลงทะเบียนร่วมงานพาแลง 3

แผนที่งานบ้านมหาพาแลง

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 11-12-2009 at 18:15.

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    ไปด้วยใจ ม่วน สนุกสนานเป็นกันเอง
    แบบพี่ แบบน้อง มิตรภาพที่หาได้บ่ยาก ต้องที่บ้านมหาดอทคอมครับ
    อ้ายพลครับ เอารูปมาลงนำแหน่ครับอ้าย อิอิ เทื่อเคยไปนั่งมาแล้วครับ

ศิลปิน,ช่างภาพอิสระ สัญลักษณ์ของ เพ็นนี
    บล็อก
    2
    ถ้ายังอยู่ กทม. ไปแน่นอนจ้า แต่ถ้าย้ายก่อนมื่องาน บ่รับประกันความม่วนจ้า เอิ้กๆ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวกุดชุม
    บล็อก
    3
    ย้านบ่ได้ไปเด้อเข้ากะมะขอบแท้ หลบมาสิบ่เหลือแต่ตอเฟืองติครับ

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    สิได้ไปแจมนำอีกบ่น้อปีนี้ก่าดายคือซงยากๆ
    ส่งใจไปคือเก่าเด้อจ้า ...หม่องได๋กะไปเบิด

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ร้านลาบเป็ดปากมูล เป็นได๋อ้ายพล แต่ว่าบ่มีเวทีเด้อ เครื่องเสียงปรึกษาพงษ์น้อยเด้อครับ๕๕๕๕๕
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวจัย
    ร้านลาบเป็ดปากมูล เป็นได๋อ้ายพล แต่ว่าบ่มีเวทีเด้อ เครื่องเสียงปรึกษาพงษ์น้อยเด้อครับ๕๕๕๕๕
    พ้วนนนนน บ่ไปนำเด้อร้านนั้น ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ดีครับอ้าย ตั้งกะทู้ไว้ คนจั่งสิได้เสนอมาหลายๆที่ จั่งเลือกเอา ม่องดีๆ ถืกๆ อิอิ ...

บ้านไม้งามผมกะว่าดีอยู่ครับ เท่าที่เคยไปมาบ่อดู๋ปานได๋ 20เทื่อคือสิได้ ฮ่าๆๆ...แต่ว่าร้านน้อยไปจักหน่อย แต่กะรองรับได้100กว่าสบายผมว่า (เจ้าของร้านเพิ่นว่า มีคนมาเลี้ยงฉลองรับปริญญา200กะเคยแล้ว) แต่ผมว่าถ้า200คน สิหายใจยากแน่จักหน่อย อิอิ...
    งานพาแลงเฮา คือสิถึง100คน ยากเนาะ (ผมคิดเอง)..ห้องน้ำบ่อหลายห้อง แต่ว่าพวกผู้ชายสบาย ยืนไสกะได้ ทุกครั้งบ่าวจัยกับพงค์น้อย บ่อเคยเข้าห้องน้ำจักเทื่อ ฮ่าๆๆ....ไกล้หมอชิต ไกล้สถานีรถไฟบางซื่อ ไก้ลบ้านบ่าวจัย (ไผเมือบ่อไหวไปนอนได้บ่อต่ำกว่า20คน) ไกล้ สน.ประชาชื่น(อันนี่เกี่ยวกันบ่อ)...ทุกมื่อร้านอาหารเพิ่นงดไช้เสียงตี1(ทุกครั้งคนบ้านมหาไปกะขอตี1กว่าประจำ) แต่นั่งต่อไปเรื่อยจนกว่าฮากแตกจั่งแยกทาง...
    มื่องานกะขอเพิ่นไช้เสียงจักตี2 คงสิได้ผมว่า..จั่งนั่งต่อฮอด6โมงเช้าเลย ฮ่าๆๆๆ ถ้าไหว...

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8
    เอาหน้าหมอชิดเลยเด้อครับ อิอิ สิได้ไปงายๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    หม่องได๋กะไปบ่ถืกดอกจ้าอ้ายพล..แต่ว่าสิไปอยู่จ้า ลงรถแค่หมอชิตแล้วกะสิยืนอยู่ซื่อๆเฮ็ดหน้าเซ่แว่อยู่นี้ล่ะถ่าให้พี่น้องมาฮับเอาแล้วจ้า..ฮ่าๆๆๆ บ้านนอกเนาะบ่เคยเข้ากรุงฯ..อิหลีเด๊ะจ้าอ้ายพล..c06:

Tags for this Thread