หัวข้อ: เสี่ยวป่วงที่รักทั้ง 4 ของเด็กน้อยจ้า

ความเยือกเย็น เสี่ยวป่วงที่รักทั้ง 4 ของเด็กน้อยจ้า

เสี่ยวป่วงที่รักทั้ง 4 ของเด็กน้อยจ้า

ในชีวิตจริงก็มีเสี่ยวที่รักคือกันจ้า แต่มีบ่หลายดอกเพราะบ่มีไผอยากคบ แต่มาในเว็บบ้านมหาก็ได้เสี่ยวคือกันจ้า ขอบคุณสำหรับเสี่ยวที่รักทั้งสี่ที่ไม่รังเกียจ คนป่วงจั่งเด็กน้อยน้อจ้า

ดีเจลูกหินเสี่ยวคนแรกของเด็กน้อย ผู้สวยนิดหนึ่ง ฮ่า ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ เพิ่นคนสวยคนงามค่ะคนนี้ ปล่อยเพิ่นไปจ้า ดีใจจ้าได้เสี่ยวคนแรกโทรบอกอีแม่ว่าฉันได้เสี่ยวแล้วเด้อจ้า เป็นเสี่ยวนำเว็บ อีแม่ว่า ซุ่มป่วงนำกันนั่นตี้ ฮ่า ๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ดีเจสาวไร่อ้อยเสี่ยวคนที่สอง อันนี้ได้มาจากผลพลอยได้เพราะเพิ่นเป็นเสี่ยวกับลูกหินมาก่อนเด็กน้อยก็เลย ได้เสี่ยวคนที่สองโดนปริยาย อิอิ อันเพิ่นกะป่วง ไม่หย่อยค่ะ ฮ่า ๆๆๆๆ ครั้งแรกที่เพิ่นกลับมาไทยเพิ่นกะสิมายามเด็กน้อยน้อจ้า อันทางนี้กะเล่นตัวคักจ้า แม่นอีหยัง ช่วงไปเดินธุดงค์มาหน้าดำอายหน้าจ้า และทีสำคัญที่สุด ย้านเพิ่นมายาดคอม อันนี้ เว้าอีหลีเด้อ และต้องขอโทษเสี่ยวด้วยเด้อจ้า เสี่ยวรู้สึกผิดอยู่จ้า ฮ่า ๆๆๆๆ

สะใภ้อีสานเสี่ยวคนที่สาม รู้จักกับเพิ่นก่อนสิเป็นเสี่ยวเนื่องจากเพิ่นฟังรายการของดีเจคู่ขวัญ (กัด) เพิ่นโทรเข้ามาในรายการขอเพลงนึกเสียว่าสงสาร เพิ่นเป็นภาคกลาง แต่มักในอิสาน ดีเจลืมค่ะ เพิ่นโทรมาอีกรอบ ถามว่า จะได้ฟังไหมเนี่ยเพลงที่ขอ ฮ่า ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ เลยจำเพิ่นได้ เวลาจัดรายการกะเปิดเพลงโปรดของเพิ่น "นึกเสียว่าสงสาร" และ "สร้างฝันด้วยกันบ่" จ้า และในที่สุดเราก็ได้เป็นเพื่อนกัน

แมงสะดิ้งเสี่ยวคนที่สี่ เสี่ยวคนนี้เป็นเสี่ยวกันได้จังใด๋ก็บ่ฮู่คือกัน อยู่ ๆ กะได้เป็นเสี่ยวกันน้อ สร้างบุญร่วมกันคือสิแม่นจ้า ... มีสิ่งหนึ่งที่ต้องขอโทษเสี่ยวคนนี้คือ มีมื้อหนึ่งเพิ่นโทรมาเว้าหลังไมค์ กับพ่อเสี่ยวเพิ่น พอเว้าจบแล้วเพิ่นขอเว้ากับเด็กน้อย เด็กน้อยบอกดีเจพลว่า บ่เว้าดอก พอเสี่ยวดิ้งวางสายไป ก็รู้สึกเสียใจ และก็เสียใจมาถึงตอนนี้ ขอโทษด้วย เขาล่ะเสี่ยวรับได้บ่ จั่งใด๋กะสิเป็นเสี่ยวต่อไป รับ บ่ได้กะเป็นเสี่ยวคือเก่า เพราะเฮาเสี่ยวกัน ฮ่า ๆๆๆๆๆ

พ่อเสี่ยว พวกเจ้า เบิ่งเอา

เสี่ยวป่วงที่รักทั้ง 4 ของเด็กน้อยจ้า

เด็กน้อยผู้น่ารัก แจ่ม ฮ่า ๆๆๆ

ดีเจลูกหิน เสี่ยวคนแรก

ดีเจสาวไร่อ้อย เสี่ยวคนที่สอง

สะใภ้อีสาน เสี่ยวคนที่สาม

แมงสะดิ้ง เสี่ยวคนที่สี่

ปล. ขอบคุณเสี่ยวสาม สะใภ้อีสาน ที่ส่งรูปสวยมาให้จ้า รูปนี่แหล่ะที่เราชอบจ้า อิอิอิ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 15-12-2009 at 20:44. เหตุผล: แก้คำผิด

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ขอเป็นเสี่ยวนำจักคนบ่ได่บ่ครับ 55555555555++

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลาวดีน้อย
    บล็อก
    3
    :l-

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ชิงช้าชาลี
    บล็อก
    1
    เอื้อยเด็กน้อยจ๋า บ่กล้าเป็นเสี่ยวดอกจ้า แต่ขอเป็นน้องจักคนแน่เด้อจ้า เพราะมักในความเป็นพี่ทั้งสอง ทั้งเอื้อยเด็กน้อย และอ้ายพล แฮง ....

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ pcalibration
    เมืองฉะเชิงเทรา(แปดริ้ว)
    บล็อก
    1
    ผู่ใส่ผ้าโสร่ง ผมทรงเฮฟวี่หนั่นเสี่ยวผมเด๊อc06:55555ฮิ๊ว

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    โอ๊ยยยยยมีเเต่ผู้งามมมขอกรี๊ดดดดดดดพี่ลูกหินเด้อครับ อิอิ

ศิลปิน,ช่างภาพอิสระ สัญลักษณ์ของ เพ็นนี
    บล็อก
    2
    ขอเป็นน้องของเอื้อยเสี่ยวทั้ง 4 จ้า.........

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย

อะกรี๊ดดดดดด)))))) อิอิ

อะกรี๊ดดดดดด))))))   อิอิ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน อะกรี๊ดดดดดด))))))   อิอิ
    โอ๊ยยยยยมีเเต่ผู้งามมมขอกรี๊ดดดดดดดพี่ลูกหินเด้อครับ อิอิ
    อะกรี๊ดดดดดอ้ายหนุ่มเหงา มาเด้อจ้าพาแลง สิได้พ้อกันจ้า

:heart: คิดฮอด)))) หลายจ้า เสี่ยวที่รัก :heart:
    c06: คิดฮอดพ่อเสี่ยว นำเด้อ
    สังหรณ์ ว่า สิ ได้เจอพ่อเสี่ยว อีกคน ยุ อิอิ

:1- :1- :1- :1-
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

Tags for this Thread