หัวข้อ: ชมรมคนฮักหมอลำ

thong
    Guest

เรื่องฮิตน่าอ่าน ชมรมคนฮักหมอลำ

ชมรมคนฮักหมอลำ (หมอลำฟรีบ่มีค่าจ้าง)
    ทดสอบเสียงพระเอกเบิ่งครับ
    [wma]http://www.file2go.com/mrun.php?me=11007s2[/wma]
    http://www.upload-thai.com/download.php?id=dae69b9b63891f31eccabb87fb79bd68

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    ผมอยากเป็นทีมงานนักดนตรีนำเขาขนาด ผมยังเรียนอยุ่คับ หุหุ หัดเล่นแต่ยังน้อย

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สายลม
    หาจอบเบิ่งพระเอกหมอลำสั้นดอกหว่าๆๆๆๆๆ

thong
    Guest
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวนาตาลเขย่าโลก
    ผมอยากเป็นทีมงานนักดนตรีนำเขาขนาด ผมยังเรียนอยุ่คับ หุหุ หัดเล่นแต่ยังน้อย
    ชมรมยินดีเสมอที่จะมีคนร่วมอุดมการณ์
    ฟังเพลงแล้วคันไม้คันมือ อยากเฮ็ดดนตรีให้แหน่บ่ครับ
    จั่งได๋กะคุยได้ตลอดเด้อ

thong
    Guest
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ สายลม
    หาจอบเบิ่งพระเอกหมอลำสั้นดอกหว่าๆๆๆๆๆ
    อย่าจอบซื่อ ๆ เด้อ ติ ชมให้นำแหน่ครับ

ทางบ้านผม หาโตพระเอกหมอลำยากมากคับ

จังได๋เบิ่งข้าน้อยไว้แหน่เด้อ เป็นมือกีตาร์เล่นพิณได้พร้อม อยุ่สกลนครครับ ลูกศิษย์จารย์วิชัย พิณร๊อคเขย่าโลกน่ัะล่ะคับ ผมนิมักหมอลำเป็นชีวิตจิตใจ โดยเฉพาะ เฉลิมพล กับมนต์แคน แก่นคูณ มนต์แคนผมมักสุด

thong
    Guest
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวนาตาลเขย่าโลก
    จังได๋เบิ่งข้าน้อยไว้แหน่เด้อ เป็นมือกีตาร์เล่นพิณได้พร้อม อยุ่สกลนครครับ ลูกศิษย์จารย์วิชัย พิณร๊อคเขย่าโลกน่ัะล่ะคับ ผมนิมักหมอลำเป็นชีวิตจิตใจ โดยเฉพาะ เฉลิมพล กับมนต์แคน แก่นคูณ มนต์แคนผมมักสุด
    ระดับฝีมือบ่ธรรมดาน้อครับ จั่งได๋คงมีโอกาสได้พ้อกัน หรือร่วมงานกันเนาะ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวมักเลาะ
    ป๊าดด เสียงพระเอกแหม๋ มาเสียงดีแท้ ออนซอนเด้น้อ

รอเพลงช้าได้ซึ้งหลายครับ ขั่นได้จั่งหวะเบสแน่นๆ ทุ้มๆเข้าไป สิสุดยอดแฮงเลยครับ

ขั่นแมนน้าอยุ่บ้านไกล้ๆผม ผมอยากสิซวนน้ามาเป็นนักร้องให้วงเฮาอยู่ครับ

พอดีวาในงานกาชาติประจำปี เขาสิมีการประกวดวงหมอลำซิ่ง ผมก่ายังหานักร้องบ่ได้เลยครับ

เสียงซำนี้ขั่นได้มาร้องไห่ไทผม พวกผมสิดีใจหลายเลยครับ

อยุ่ไสครับนิ

Tags for this Thread