หัวข้อ: อิสานบ้านเฮาเถิกใจหลายเด้อเจ้ค่ะ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลูกสาวที่ราบสูง

อิสานบ้านเฮาเถิกใจหลายเด้อเจ้าค่ะ

ธรรมเฮฮาสวัสดีตอนสายๆวันจันทร์ ที่เงียบอีกแล้วเจ้าค่ะ

mv ถูกใจน้ำรินมากเลยเจ้าค่ะ ภาพได้ใจมากเลยเจ้าค่ะ ลัลลา

เป็นนคนชอบชนบทอยู่แล้วเจอแบบนี้เอาไปเลย หมดใจ..

เถิกใจหลายมักเจ้าค่ะ ลัลลา 555 ม่วนแท้น้อเจ้าค่ะ

ภาพได้ใจมากๆเจ้าค่ะ ลัลลา

อิสานบ้านเฮาเถิกใจหลายเด้อเจ้าค่ะ
    ลิลลี่ชอบมากมายเจ้าค่ะ

tim::1-tim::1-tim::1-
    [YFLASH]http://www.youtube.com/v/fUtUfVaR0mU&hl=en&fs=1&autoplay=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"[/YFLASH]
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ลูกสาวที่ราบสูง; 21-01-2010 at 10:42.

คิดฮอดบ้านเฮาเน๊าะจ้า

วันสงกรานต์กลับบ้านเฮาอยู่จ้า คึดฮอดน้องคีมหลาย ๆๆ ตั้วจ้า ฮ่า ๆๆๆๆๆๆๆ

ศึกษาหาความรู้
    ไข่มุกอันดามัน-PHUKET
    ที่นี่ อิสาณ ขนาดแท้

ศิลปินแดนไกล สัญลักษณ์ของ chudhancock
    cambridge, England
    โอ้ยหลานน้ำรินจ๋าป้า ก็เทียวมาเบิงแต่อยู่หม่องเบิ๊ดมื่อเลยจ้าเบิงกลับไปเบิงกลับมาอยู่จังซี่เอาโลด แล้วก็วาดภาพเอาว่าโตป้าอยู่ในนั่นอิอิอิอิ แฮงเบิงแฮงคิดฮอดบ้านเฮาแฮง โอ้ยๆๆๆๆ อยากไปบ้านเด้

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวจอหอ
    ได้บรรยากาศครับ