หัวข้อ: บ้านมหาชาวอุบลพบกันที่กกขาม

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อย
    บล็อก
    21
    ขออภัยครับ ลืมบอกรายละเอียดไป บ้านกกข้าม เป็นร้านอาหารริมทางเข้าหาดคูเดื่อ ที่อุบลราชธานีครับ คนเดินทางมักจะแวะทานอาหารกลางวันที่นั่น บรรยากาศเป็นแบบอิสาณบ้านเฮา อาหารอร่อยที่นี่ก็มีปลาเผา สัมตำ ทำนองนี้ละครบ
    ขอแถมน้ำจิ้ม นิดหน่อย เป็นภาพบรรยากาศแว๊ปๆ ที่ผู้แสดงนำไม่ทันรู้ตัวว่าถูกเก็บภาพไว้ครับ (ขออภัยกับนักแสดงตัวจริงเสียงจริงทุกท่านด้วย เชิญคลิ๊กเข้าไปชมครับ)

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=EouoGPGT1As&autoreplay=1

c06::em01)c06:
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย หนุ่มน้อย; 02-01-2010 at 06:56.

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หล่อซวดลวดขี้มูกกื้ดอืดลืดเล็มเหล
    โอ้ยๆๆๆเสียดายเด้ ปลาเผาแมะครับ แกล้มเหล้าคือสิแซบ พะนะ 55+
    ปีหน้าเอิ้นผมนำแนเด้อครับ สำนำไปตรูด ชั่นดอกหวา ฮิ้วๆๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    ตอนอ้ายหนุ่มน้อยเพิ่นถ่านภาพยังบ่ทันตั้งโตแมะ..เลยลืมเฮ็ดโตให้จ่อยภาพออกมาเลยเป็นอืดๆ..อิอิ..ดีใจที่ได้พ้อพี่น้องไทอุบลอีกเทื่อจ้าถึงจะมากันบ่หลายแต่กะอบอุ่นจ้า..

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ผู้ก่อการรัก
    น้องหลิน เพื่อนแจง กินเผื่อแม็กกี้บ่น้ออออ เอิ๊กๆ
    บ่ต้องห่วงเพื่อแม็กกี้ กินเผื่ออยู่จ้า กินข้าวแล้วกะตบท้ายด้วยไอติมถ้วยบักใหญ่กับน้องน้องหลินผุล่ะถ้วยพากันนั่งขึ้นอืดยุแมะ..ฮ่าๆๆๆc06:

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    มิสบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ ติ๊กต็อค
    บล็อก
    3
    น้องติ๊ก ธุจ้า ขอโทษหลายๆ เด้อจ้า พี่น้องบ้านมหาเมืองอุบล ว่าสิได้ไป กะบ่ได้ไปนำจ้อย เนื่องจากว่าติดธุระด่วนอิหลีจ๊ะ

ไว้งานพาแลง จั่งพ้อกันเนาะจ๊ะ

ส่วนหัวหลิน วันที่ 23 อาจสิได้พ้อกัน ถ้าบ่หลงอยู่เมืองอำนาจฯ ซะเกิ่น
    :heart: ไทอุบล คนเมืองนักปราชญ์:heart:

http://up.how2phin.com/pictures/a46ce89bb69277bd7b1a2f0912d7cb05.gif

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    น้องหลินดีใจหลายค่ะ หลังจากมาอยู่บ้านได้ 3 เดือนกว่าแล้วหากะสิพ้อ พี่แจง อ.หนุ่มน้อย แล้วกะอ้ายคนบ้านบ้าน แล้วกะได้มีโอกาสได้ต้อนรับอ้ายเคน เพิ่นมาพร้อมคนใกล้โต (ว่าซั่น) นำค่ะ แล้วค่ะ อ้ายบ่าวระ ยังบ่ได้เป็นสมาชิกดอกค่ะ เพิ่นว่ากลับไปสิฟ้าวสมัครว่าซั่น สงกรานต์เจอกันอีกเด้อค่ะ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    น้องหลิน เด๋ววันที่ 11 มค. ขึ้นมาล้างตาที่ กทม. พะนะ อิอิ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเคน
    อุบลฯ เมืองดอกบัวงาม
    บอกอาจารย์เพิ่นเพิ่มแสง หลายๆยามถ่าย เพิ่นกะบ่เพิ่มให่ ยอนว่าขึ้นจากตึกแห ตากแดด งมปลาสระ มาใหม่ๆ ถ่ายฮูปแล้ว หน้ามืดเลย ดีใจครับ ที่ได่มาฮ่วมพี่ ฮ่วมน้อง ทางอุบล เฮา แม่นว่าสิบ่หลาย ย้อนว่าแต่ละคนเพิ่นติดธุระกัน

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    เป็นตาม่วนเนาะทางคุ้มอุบล อยากไปอยู่เด้ ของกินกะหลาย ปีหน้าชวนแหน่เด้อครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ bnserver
    บ่แม่นคนอุบล แต่กะอยากไปครับ ฮ่าๆๆ

Tags for this Thread