หัวข้อ: กินพาแลง ก่อนใน CHINA TOWN in JAPAN

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเมืองปลาดิบ

กินพาแลง ก่อนใน CHINA TOWN in JAPAN

กินพาแลง ก่อนใน CHINA TOWN in JAPAN

กินพาแลง ก่อนเด้อครับ ใน CHINA TOWN in JAPAN ไปกินหู ฉลาม เมื่อตอน หลังปีใหม่มา ครับ เก็บค่าหัวคนละ หมื่นกว่าบาท คิดฮอด บ้านเฮาเนาะครับ ไปงานพาแลง หัวละ ห้าร้อย ทั้งอิ่ม ทั้งม่วน มั่วหน้าฮ้านกะได้ นี่เว่า แฮงกะบ่ได้ ครับ คนอิสานอึดอัดครับ ขอบอกมีแต่แนวแพงๆ ครับ ญี่ปุ่นแต่กะแซบครับ ปีละเทือ ครับ /IMG..

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ไก่น้อย; 06-01-2010 at 03:29. เหตุผล: ไก่น้อยขออนุญาต จัดระเบียบรูปให้เด้อจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    คือสิแซบเนาะจ้า หูฉลามแมะ บ่เคยกิน มันจิแซบคือหูหมูต้มจิ้มบ่นอ กรี๊ดดดดดดดด

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเมืองปลาดิบ
    e(9:tim:tim:ครั้งที่แล้ว พากินอาหารฝรั่งเศส ที่ ชิบูย่า ตอนนี้ย้ายมาฝั่ง ไชน่าทาวน์ บ้างครับเป็นงานเลี้ยงหลังปีใหม่ มาหมาดๆครับ ใส่ซือพาแลง เพิ่นสิว่า บ่ครับ เพราะนี่กะกินข้าวแลงคือกันครับ...ผมem5:tim:

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จำปา
    คือจะบ่มีวาสนาได้กินนำเผิ่นดอก หูฉลาม ได้กินกะแต่หูหนู(เห็ดหูหนูอิๆๆ)

เบิ่งกะเป็นตาแซบดีอยู่เนาะค่ะ อาหารบ้านเพิ่นกะดาย...แต่ทางอิ่มโดน+ง่วงนอนพร้อม คือสิสู้ข้าวเหนียวบ่ได้แม่นบ่ อิอิอิ
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    บ่ได้กิน ได้เห็นกะเป็นบุญตาแล้วจ้า ..กลืนน้ำลายลัดแล้วเด้อทางนิ 555+
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ข้าวเหนียวกะหมูปิ้ง
    แซบ บ่ จ้า อ้าย เป็นตาแซบ เนาะจ้า แต่ว่า คือสิบ่มีปัญญากินดอก แพง คักโพด อิอิอิ นึ่งปลา ตำแจ่ว คือยุ อิอิอิ ขอบคุณสำหรับ รูปงามๆๆๆ ที่เอามาให้เบิ่ง เด้อจ้า อ้าย:em01)

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    ชายหล่าเมืองปลาดิบ มาเยี่ยมบ้านพาอ้ายกับน้องไก่น้อยไปเลี้ยงหูฉลามแหน่เด้อ อิอิๆๆ แบบว่าบ่อเคยกินจักเทื่อเน๊าะน้องไก่ เคยกินแต่หูงัวแกงใส่ผักขี้เหล็ก
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    ปร๊าดดดดดดดดดดดด หมื่นกว่าบาท เพิ่มเงินอีกนิดนึง ได้ตั๋วเครื่องบินไป-กลับ มางานพาแลงเลยจ้า อิอิ

เมื่อวันจันทร์ก็ไปรับประทานอาหารจีนกันจ้า ไม่อร่อยเลย ไม่ถูกปากค่ะ ไม่ค่อยชอบเท่าไหร่

แม็กกี้มักอาหารญี่ปุ่นจ้า มาม่าพะนะ คิคิ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สาววาปี
    เป็นตาแซบ ยุจ้า แต่มันคือสิสู่ป่นปลากับลวกผักสะเดาบ่ได้ดอก อิอิ