หัวข้อ: บักตำยาน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม

บักตำยาน

ไผฮู้จักแหน่ครับ บ้านผมเอิ้นบักตำยาน เป็นเครือ หน่วยมันสิอยู่เป็นคู่ติดกันสองหน่วย เอาหัวชนกัน เอาก้นชี้ออกคนละทาง เอามากินกับเกลื กับบองแดก กับตำเมี่ยง แซบดี บ่ได้กินโนแล้ว ตั้งแต่มาอยุ๋กรุงเทพฯ

บักตำยาน เด้อ บ่แม่น กำยาน หรือ บ่แม่น "เฉลิมพล"ยาน อิอิอิ

บักตำยาน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ bnserver
    อยู่บ้านผมหลายครับ เดี๋ยวมื้อหลังอีเอารูป มาลงให้เบิงครับผม

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ น้องข้าวเหนียว
    ซือแนวนี้คือบ่คุ้นเลยน้อข้าว
    คึดบ่ออกเลยว่าบักตำยานมีหน้าตาเป็นจั่งใด๋ //หรือว่าแถวอำนาจบ้านข้าวเขาเอิ้นกันซืออื่น
    อ้ายเอื้อยผุได๋มีฮู่กะเอามาลงสู่เบิ่งแหน่คร๊าบท่าน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ๛หนุ่มบ้านไกล๛
    บล็อก
    8
    อยากเบิ่งรูป ว่ามันเป็นหน่วยแบบใด๋ (ถ้าเห็นรูปคงร้อง อ๋อ )

พี่น้องท่านได๋มีภาพเอามาลงสู่เบิ่งแนะเด้อจ้า บ่เคยได้ยินจ้า ขอบพระคุณล่วงหน้าจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย สาวทองแพง; 13-09-2009 at 01:56. เหตุผล: หยุมผิดจ้า อิอิ
    เมื่อความจนผลักไส ดิ้นรนเท่าไรยิ่งไกลบ้าน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่่าวสุดเขต
    อยู่บ้านผมหลายยุครับหมากตำยานหนิ กินเหมี่ยงกับปลาแดกถืกกันคัก

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ฮู้จักจ้าบักตำยาน กินกับปลาร้าบ๋องแซบๆๆๆ

นวยแก่กินบ่ได้เด้มันหยาบ แกะเอานุ่นข้างในมาเล่น อิ อิ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

"ฮู้จักจ้าบักตำยาน กินกับปลาร้าบ๋องแซบๆๆๆ

นวยแก่กินบ่ได้เด้มันหยาบ แกะเอานุ่นข้างในมาเล่น อิ อิ "

โอ๊ยพี่ปุ๊ยกะดายเนาะ ฮู้กะจะแม่นฮู้จักคักฮู้จักแน

เว่ามาล่ะเห็นภาพจะของ

" นวยแก่กินบ่ได้เด้มันหยาบ แกะเอานุ่นข้างในมาเล่น อิ อิ " วะซ้านนนนนนนนน:1-:1-

ผมอ่านแล้วนั่งหัวอยู่พุเดียวตอนเที่ยงคืน จนท่องแข็ง จะแม่นฮู้จักคักฮ้าย เอิ้กๆๆๆๆ
    tim:

อาวเซียงสี เอารูปมาให้ให้ข่อยเบิ่งแหน่เป็นหยัง มารู้จักแต่หมู่เจ้าแท้...งง จักหมากหยังบ่เคยเห็น...
    คั่นได้เห็นรูปนำกะไคแหน่.....
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

มาเด้อ มาแล่วๆๆๆๆๆๆๆๆ ฮูปบักตำยาน เอื้อเฟื้อภาพมาแล้วครับ

ขอบคุณภาำพจากอ้ายเหลวแดง
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย pui.lab; 14-09-2009 at 21:46. เหตุผล: add pics