หัวข้อ: ลาบทูน่า

Noo noiy
    Guest

เรื่องฮิตน่าอ่าน ลาบทูน่า

c06: มาฟังทางนี้ก่อน คร้าๆๆๆ มื้อนี้นู๋น้อยมีเมนูมานำเสนอค่ะ อาหารกะป๋อง 55
    ไป 7-11 มาเลยได้ทูน่ากะป๋องมา กะป๋อง 1ค่ะ คิดบ่ออกว่าจะเฮ็ดแนวได๋กิน

ลาบทูน่า เลยเอาสิละ ลาบกินกับผักดีกั่ว 55

เริ่มที่ แกะกะป๋องเอาที่นอนยุในน้ำเกลือ ออกมา

ลาบทูน่า

แล้วกะ เตรียมเครื่องลาบ
    มี หอมแดงซอย ใบมะกรูดหั่นฝอยๆ ตะไคร้ซอย ใบสะระแหน่เด็ดเอาแต่ใบ พริกขี้หนูหั่นซอย
    หรือแล้วแต่จะหาได้ค่ะ 55

ลาบทูน่า

เตรียมเครื่องพร้อมแล้วกะเอาทุกอย่างลงคลุกเคล้าให้เข้ากันค่ะ

ปรุงรส ใด้วย ข้าวคั่ว พริกป่น น้ำมะนาว ชูรสนิดหน่อย น้ำปลา

ลาบทูน่า

เสร็จแล้ว หน้าตาเป็นแบบนี้ค่ะ 55

ลาบทูน่า

c06: เสริ์ฟพร้อมกับผักสดและข้าวเหนียวร้อนๆ นะค่ะ 55555
    ลาบทูน่า

ลาบทูน่า

c06: ขอให้แซบๆเด้อจ้า จบข่าวก้อม 5555555 tim: tim:

ปล. ภาพอาจจะแจ่มเพราะว่ามือสั่นหิวข้าว 55555 ต้องกราบขออำไพเจ้าคร้า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    หญิงงงงงงงงงงเอามาส่งชายแหน่เด้อ ชายสิถ่ากิน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    เป็นตากินแท้นอ มื้อหลังเดี๋ยวกับข้าวบ่มีกะลาบปลาคือกัน แต่เป็นปลากระป๋องคับ แซบคือกัน

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ บักขามป้อม
    บล็อก
    5
    แจ๋วๆๆๆ เป็นตาแซบอยู่ แต่ว่าทูน่านี้คะเจ้าเอาก้างมันออกเบิดยังเพื่อน ก๊ากก สะออนผักเด้เนาะ มื้อหลังมาเฮ็ดสู่กินแหน่เด้อแม่ครัวหัวป่าก์

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    ขอตะผักเด้อนู๋ อันลาบทูน่า เอื้อยกินดู๋อยุ่ แต่ผักนั่นหายาก เอื้อยขอสะหล่า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวมักเลาะ
    ป๊าดดเป็นแต่แซบแท้น้อข้าวใหม่นึ่งฮ้อนๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    ครบเครื่องปานนี้บ่แซบกะให้มันฮู่ไป ขอซิมนำแนเด้อครับ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    ป๊าดดดด เป็นตาแซบแท้คับ หน้าตาปานว่าลาบปลาสดๆเอาโลด ผักมีแต่แนวมักเลย ผักสดๆ สุดยอดคับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ GROOPPY
    ตาแซบแท้ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ Shadow007
    หญิงๆๆๆๆ คือคิดหาแนวเฮ็ดกินดีแท่ะ เกิดมาพวมพ้อลาบทูน่า 555555555555
    เดวๆมื้อหลังจิลองเ็ฮ็ดกิน เบิ่งในฮูปคือเป็นตาแซบอยู่ แต่ถ้าคนทางดอยเฮ็ดรสมันจะออกมาแนวได๋ว้าาา
    บ่อยากพรากกกกกกกกกกกก เนาะแมวน้ำ ก๊ากกกกกกกกกกกก
    55555555555 ฉังคนทางเกาะย้านก้างปลาทูน่าติดคอ หึยยยย

Tags for this Thread