หัวข้อ: ฮุ้แล้วป้ายพาแลง 3 เสียไปไส

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล

พบปะพูดคุย ฮุ้แล้วป้ายพาแลง 3 เสียไปไส

ฮ่วย หมอนี่มายืนจับป้ายเฮ็ดหยังหือ
    ป้ายอยู่ทางหน้าร้านอ้ายกะจ้องไว้อยู่เด้อ ผืนใหญ่คัก ออกไปอีกเทือบ่เห็นจ้อย
    อันนี้ขอบ่ได้บ้อหือ ฮ่า ๆ ๆ

ฮุ้แล้วป้ายพาแลง 3 เสียไปไส
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 15-02-2010 at 21:24.

ว่าแล่ว เห็นแนมๆๆ ตั้งแต่มื้อออกแบบ

.
    .

แล่วงาน เอาไปแอ้มเถียงนา อิหลีแมะ

ซงคักน้อ พ่อใหญ่ อบต.

ฮ่าๆๆๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    เอาไว้ไปกางเฮ้ดซุ้มยามไปซิดเบ็ดบ้อบ่าวจัย ให้เข้าไปอยู่นำแหน่เด้อถ่าฝนตกนั่น

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลูกอิสาน
    เอาไปแขวนไว้หน้าบ้านโลดเด้อจ้าอ้ายบ่าวจัย คนก่ายไปก่ายมาจั่งสิได้เห็นจ้า โฆษณาบ้านมหานั้นหนาจ้า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    อบต.บ่าวจัยเพิ่นสิเอาไว้แขวนถ่ายรูปเวลาสมาชิกมายามครับอ้าย....สมาชิกกะเริ่มแจ้งมาแน่แล้ว ว่าอยากนัดพ้อคุ้มสามเสนว่าซั่น ..โอ้ยยยย กะให้โงหัวแน่ถ่อนช่วงนี่ 55555....จักอาทิตย์1เด้อครับ จากนั้นไปทยอยมาเลย อบต.ว่าถ้ามันหมุนบ่อทัน สิลักสร้อยเมียไปขายดอก 5555

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ คนตระการ...
    อบต.บ่าวจัยเพิ่นสิเอาไว้แขวนถ่ายรูปเวลาสมาชิกมายามครับอ้าย....สมาชิกกะเริ่มแจ้งมาแน่แล้ว ว่าอยากนัดพ้อคุ้มสามเสนว่าซั่น ..โอ้ยยยย กะให้โงหัวแน่ถ่อนช่วงนี่ 55555....จักอาทิตย์1เด้อครับ จากนั้นไปทยอยมาเลย อบต.ว่าถ้ามันหมุนบ่อทัน สิลักสร้อยเมียไปขายดอก 5555
    ...ดีๆเลยเอ๋..มื่องานอ้ายกะบ่ค่อยได้ถ่ายรูป...
    บ่าวจัยอย่าเอาไปเฮ็ดแนวอื่นเด้อหละ...

ป้ายดีเจที่รักของเด็กน้อยตั้วนั้นจ้า ขอบ่ได้ดอกจ้า ฮ่า ๆๆๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    มาพ้อได้เลยคับอยู่ปั้มฮ้างเด้อ สิแขวนไว้ให้เห็นแต่ไกลเลยเด้อฮ่าๆๆๆๆอ้ายพลช้าเนาะ

อีกแผ่นเสียไปใส ภาพแผ่นใหญ่ๆน่ะอ้ายพลไปเสาะหามาแนเด้อครับฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวจัย
    มาพ้อได้เลยคับอยู่ปั้มฮ้างเด้อ สิแขวนไว้ให้เห็นแต่ไกลเลยเด้อฮ่าๆๆๆๆอ้ายพลช้าเนาะ

อีกแผ่นเสียไปใส ภาพแผ่นใหญ่ๆน่ะอ้ายพลไปเสาะหามาแนเด้อครับฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆ
    อ้ายจัยๆ ย่ายหม่องๆ เอาไปไว่หน่าร้านเหล้าปันสาผมว่า ผมสิได้ไปยามดุๆ
    ปั๊มฮ่างลูกสาวเพิ่นหน่าบูดโพดแมะ อยากไปหม่องแม่ค้ายิ้มหวานๆผุ้นแล้วฝนกะดาย อิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ กำลังใจ
    บล็อก
    1
    เก็บไว้ใช้ได้เนาะ หรือไม่ก็เอาไปติดที่บ้านก็ได้

Tags for this Thread