หัวข้อ: พาแลง3.1 (คุ้มสามเสน)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

พบปะพูดคุย พาแลง3.1 (คุ้มสามเสน)

อันนี้เป็นงานนัดกันมาพ้อหน้าพ้อตากันก่อนบางท่านอาจสิเดินทางไกล
    อีกนานจั่งสิพ้อกันอีก เพื่อเป็นการขอบคุณเอื้อยนิกับเอื้อยแมงสะดิ้ง(สมซื่อคัก)
    อ้ายพลเลยนัดพี่น้องคุ้มสามเสนที่อยู่ใกล้ๆมาพ้อกันอีกจักเทื่อ เพิ่นให้ซื่อว่าพาแลง 3.1พะน่ะ ตามบ่าวจัยมาเลยครับ

พาแลง3.1 (คุ้มสามเสน)
    จักว่าแม่นไผแน มาเบิ่งกันเลยครับ อ้ายพล(อาวุโส) อ้ายเอ๋ อ้ายตีนเปิ่ม
    อ้ายทิดรส มักม่วน อิ่มอัมพร นางไหทั้งสอง น้องติ๊ก น้องน้ำ เอื้อยสาวผุฮ้าย เอื้อยสะใภ้อิสาน เอื้อยแมงสะดิ้ง
    อ้ายต่วง เอื้อยแม๊กกี้ เอื้อยสุสงวน น้องนุ่น (หมู่น้องติ๊ก) มาจากระยองพะน่ะ และบ่าวจัย

นักร้องคู่สาวสวย อิ่มอัมพร แมงสะดิ้ง เสียงดีคักพี่น้องฮ้องยุเบิ่ดคืนบ่ลงจากฮ้านเลย

อ้ายต่วงบินๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    เบิ่งเอาเด้อลีลาเอื้อย อ้ายเพิ่นบ่แพ้งานพาแลง 3 เลยครับ
    เมื่อยแล้วมานั่งกินจักคราวก่อนเนาะครับ เดี๋ยวค่อยไปหย่าวต่อ
    สามสาว สวยๆทั้งนั่นเลย

ภาพนี้ต้องขยาย อย่างนี้ต้องตีเข่า
    สุดท้ายนี้ขอขอบคุณท่านเจ้าของพื้นที่ครับ อ้ายบ่าวคนเดิม ขออนุญาตใช้พื้นทีเด้อครับอ้าย
    และขอบคุณเอื้อยนิ เอื้อยแมงสะดิ้งที่มางานนี้ ปีหน้ามาพ้อกันอีกเด้อครับเอื้อยที่น่ารักทั้งสอง
    สุดท้ายน้องบ่มีแนวสิฝาก กะขอฝากไว้ในกะทู้นี้เลยเนาะครับ คิดฮอดกันกะเข้ามาเบิ่งกะทู้เก่านี้เด้อครับเอื้อย

เสียดายกล้องผมบ่มีภาพเอื้อยสุสงวนครับ แบตกล้องผมเบิ่ดก่อนครับ ของไผ๋มีเอามาใส่แนเด้อครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 22-02-2010 at 19:26. เหตุผล: แก้คำผิด
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน
    ขอบคุณครับ ขอบคุณพ่อแม่พี่น้อง บ้านมหาทุกๆท่านครับ

มื้อคืนผมนอนกะบ่หลับครับ สะดุ้งนำเสียง เอิ้บๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ เอื้อยสะดิ้งครับ

:1-:1-:1-:1-:1-:1-

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    งานนี้นางไห บ่ไปติ ทิดรสฯ หรือหว่ารับแต่งานใหญ่ๆ ได้ยินหว่าแบกไหเองเลยติ ทิดรสฯ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    เป็นตาม่วนกันแท้น้อคับ ออยคิดฮอดบรรยากาศห่มไม้บ้านไม้งามเด้บาดนี่

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ อิ่มอัมพร
    สีแก้วน้ำแม่อิ่ม กับสีแก้มนี่ แดง คือกันคัก เนาะ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    ฮ่วยโชคดีตัวนิที่วีซ่าบ่อผ่านแมะ เบิ่งคักๆแล้วโจทบ่าวฝนมาหลายแท้ ฮ่าๆ

ขอไห่เดินทางโดยปลอดภัยเด้อคับสำหรับคนที่เดินทาง ส่วนบัณฑิตใหม่กะขอไห่ได้งานใน กทม เร็วๆเด้อคับสิได้พาไปกินส่มตำที่ปั๊มฮ่าง

เห็นเพิ่นหย่าแล้วกะเป็นตาม่วน ว่าแต่ไผถ่ายรูปคือบ่อเก็บรูปสาวเสริฟมาฝากฝนนำแน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ทอง
    ป้าดดดดดดดดดคือบ่เอิ่นกันแน่นอครับอิอิอิอิ
    ผุทีเดินทางมาไกลกะขอไห่เดินทางกลับโดยสวัสดิภาพนะครับ
    ปีหน้าฟ้าใหม่ก้อหวังว่าจิได่มาม่วนกันอีกเนาะครับ
    .........โชคดีครับผม.........

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    นี่เด้ครับ นางไห2คนซ้ายมื่อ จื่อบ่อได้บ้อ....พู้นขวามือ บ่าวใจเพิ่นเทคแคร์หมู่นางไห 555
    งานนี่ทิดรส แบกไหขึ้นรถวี่ๆ (ขึ้นรถวีโก้) อิอิ คือเก่าครับ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    ม่วนนนนกันม่ายเลิกกกกกกกกก แม็กกี้บ่เซาไข้เลยเด้ออออ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ศิลปิน นักแสดง
    นางไหขวัญใจบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ noonam
    55555555555555555
    อ้ายบ่าวคนเดิมจื่อน้องบ่ได้ เช็ดแป้งออกเบิ้ด เลยบ่คือกันติจ้า อิอิอิ

Tags for this Thread