หัวข้อ: ถามข่าวถึง พี่น้องที่ไปงานพาแลง

ถามข่าวถึง พี่น้องที่ไปงานพาแลง

สวัสดีครับ สมาชิกพี่น้อง ที่ไปร่วมงานพาแลงครั้ง 3 ทุกท่าน

เป็นแนวได๋แน่ครับ ได้ข่าวว่า พากันเป็นไข้ เป็นไอ เบิ๊ด สุคน

ผุที่ยังบ่เป็น กะให้รักษาสุขภาพเด้อครับ

สำหรับผู้ที่กำลังเป็นไข้ เป็นไอ กะขอให้หายเร็วๆ ครับ

ไข้หวัดพาแลง พะนะ

โอ้ย เป็นตาย้าน

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    ขอบคุณแทนพี่น้องซุคนเด้อครับทั่นที่เป็นห่วง..
    ทางนี่บ่เป็นไข้แต่เป็นงึกๆงักแหมะ นอนยังบ่อิ่ม...

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    ปีหนึ่งมีเทื่อหนึ่งดอกน้อครับม้วนให้มันเต็มทีเลยครับกลับมาฮอดกะมาพักผ่อนร่างกายเพลาลงหน่อยเครื่องดืมน้อครับให้ร่างกายเฮาเเข็งเเรงเเล้วกะจั่งหย่าวต่อน้อครับ อิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ทอง
    ทางนิได่ถอนแน่ละมื้อคืนครับดีขึ้นละครับ
    ขอบคุณครับ บ่าวกันต์

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ผมบ่ได่ไข้หวัดครับ แต่ว่าไข้ใจนี้มันบ่เซาจักเทืออาจารย์ครับ

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ต่วง
    ผมบ่ได่ไข้หวัดครับ แต่ว่าไข้ใจนี้มันบ่เซาจักเทืออาจารย์ครับ
    ไข้ใจหยั๋งน้อ สาวเสิร์ฟร้านอาหาร ลักหัวใจ ด.ช.ต่วง ไว้ติ

ส่างกล้า เนาะ ขะเจ้าบ่ย้านพรากผู้เยาว์เบาะหือ

ฮ่าๆๆๆๆๆๆ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    ผมบ่อเห็นเป็นหยังเด้ละบ่าวงกันต์ แต่ตอนนี่เริ่มเป็นแล้วละคับเป็นสีส่มๆปาก ย่านได้ยากปั๊มฮ่างอีกยุคับ ฮ่าๆๆๆ

มาเด้อคับสมาชิกมุมมืดทั้งหลาย ฮอดเวลานัดพ้อกันอีกแล้วคับ ที่เก่าเวลาเดิมพะนะ อ้ายต่วงซวนแลงนิ

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ฝนหลวง
    ผมบ่อเห็นเป็นหยังเด้ละบ่าวงกันต์ แต่ตอนนี่เริ่มเป็นแล้วละคับเป็นสีส่มๆปาก ย่านได้ยากปั๊มฮ่างอีกยุคับ ฮ่าๆๆๆ

มาเด้อคับสมาชิกมุมมืดทั้งหลาย ฮอดเวลานัดพ้อกันอีกแล้วคับ ที่เก่าเวลาเดิมพะนะ อ้ายต่วงซวนแลงนิ
    ฮ้วย สิพากันไปงานพาแลง 3.01 ติครับ

โอ้ยเนาะ เว้าอยู่หนิ บ่มีเวลาพักผ่อนเลยตั๊วะหนิ เดินสาย ปานรถขายโอ่งราชบุรี แมะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ อิ่มอัมพร
    ปวดเอวจ้า ไอดอกแดก กรี๊ดนำบ่าวหมอลำหลาย

:1-c06:

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    พล พระยาแล ไอหอบรับประทานครับทั่น นอนซมตั้งแต่วันอาทิตย์แล้วครับ

น้อง ๆ ซวนไปปั้มฮ้าง กะแกว่งได้แต่ขาครับ ลุกกะบ่ขึ้น