หัวข้อ: ภาพอ้ายบ่าวคนเดิม..วมตที่น่ารักจ้า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย

เรื่องฮิตน่าอ่าน ภาพอ้ายบ่าวคนเดิม..วมตที่น่ารักจ้า

อ้ายบ่าวคนเดิม

ศูนย์รวมใจไทพี่น้องบ้านมหาดอทคอม

ภาพอ้ายบ่าวคนเดิม..วมตที่น่ารักจ้า
    สุขุม ใจเย็น ขี้เล่น อารมณ์ศิลป์ ฉลาด สุภาพบุรุษษษ...หล่อ อิอิ
    ..หาได้ใน ผู้ชายคนดี หนุ่มหลังไมค์ใจเกินร้อย
    วมต บ่าวคนเดิม บ้่านมหาดอทคอม

ภาพอ้ายบ่าวคนเดิม..วมตที่น่ารักจ้า
    ภาพนี้... บริการ เปิด ประตู อยู่เด้ นี่... อะล้อเล่นนนน

น้อง น้อง ม่วนไป อ้ายคุมการถ่ายทอดเอง...
    หนักใจ เด็กน้อยคือ มา บังแต่กล้องหละ
    บอกให้หยับ กะ บ่ หยับ ปีหน้าเตรียมกล้อง หลายๆ ตัวดีก่า .....

ยืนคุม นั่งปรับ เมื่อยเหมือนกันเด้อ อิอิ

หย่าวหน้าฮ้านจักบาดกะน๊า... เอิ้วๆๆๆ

เริ่มเอาจริงแล้วเด้อ..........จ๊วดดดดดดด

ลีลา บ่ ธรรมดาได๋ ..แขนอ่อน แอวววววกะอ่อน

กรู๊ววววว เชิ๊บๆๆ

ท่านี้ ของแท้เด้อ... ห้ามเบิ่งเกินชั่วโมงหละ 2 เทื่อ

ลูกหิน ))) จ๋า จ๋า
    หยับมา หยับมา มา มา ถ่ายภาพดี อ้ายสิให้รางวัล...
    ทอง บ่ อ้าย... บ่.. ฝ้าย นี่หละ เอิ๊กส์
    อ้ายบ่าวจ๊ะ...อืม.. แขนอ้ายคือเนียนแท้อ้าย....
    สาว ฝากกอดอ้ายหลายคนเด้ ...อิอิ
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

ปีหน้าใช่กล้องโตเก่านั่นล่ะค่ะ .. แต่ว่า ให้กิ๊กที่รักเด็กน้อยมาครบ เด็กน้อยกะบ่ไปหน้ากล้องแล้วจ้า ที่ไปหน้ากล้องเพราะกิ๊กเบิ่งอยู่บ้านฮั่นหนา ฮ่า ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

อ้ายบ่าวบ่มีคำสิเว้า ย่างผ่านมาแล้วว่า โอ๊ยยยยยยยยยยยยยยยย พะนะ ฮ่า ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

เห็นฝ้ายสีเขียวในมืออ้ายบ่าวบ่จ้า นั่นฝ้ายแทนใจของเด็กน้อยมอบให้อ้ายบ่าวเด้นั่น กรี๊ดดดดดดดด ปลื้มค่ะ ฮิ้ว ๆๆๆๆๆ จุ๊บ ๆๆๆ อ้ายบ่าวคนหล่อ

ไสรูปที่อ้ายบ่าวผูกแขนให้เด็กน้อยคือบ่มีน้อ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ในช่วงที่ผมทำขายตรง ผมจะต้องพบปะผู้คนให้ได้วันละ 10 คน เดือนหนึ่ง ๆ ผมต้องคุยกับคนหลายคน แต่ในจำนวนนั้นมีน้อยคนนักที่จะมีลักษณะการเป็นผู้นำ

ผู้นำในนิยามของผม ไม่ใช่หัวหน้า หรือผู้ที่คอยสั่งการ แต่ผู้นำคือผู้ที่ต้องลงมือทำก่อน หรือทำด้วยกัน ร่วมทุกข์ร่วมสุขด้วยกัน ผู้นำที่ดีจะต้องเป็นผู้ที่ เป็นผู้ให้มากกว่าเป็นผู้รับ ที่สำคัญที่สุด ผู้นำจะต้องเป็นผู้ที่มีคุณธรรม

วันนี้ผมศรัทธาในเว็บบ้านมหาดอทคอม ก็เพราะเว็บบ้านมหาดอทคอมแห่งนี้ มีคนที่ชื่อ "บ่าวคนเดิม" เป็นเว็บมาสเตอร์ครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 16-02-2010 at 21:01.

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย

อ้ายบ่าวคนเดิมกับดีเจเด็กน้อย

c06: เมื่อเสี่ยว ขอมา อะ...ลูกหิน จัดให้จ้า

กำไลเงินแท้ สอดหางช้าง ฝีมือช่างชั้นครู
    จากบ้านเขวาสินรินทร์ เครื่องลางพื้นเมือง
    จากสุรินทร์ถิ่นอีสานใต้ อิอิ
    ข้อมือเสี่ยวลูกหิน อิอิ..เอ้า..มองไม่ถนัด อิอิ
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

ขอบคุณจ้าเสี่ยวที่รัก บ่มีอีกบ้อจ้า ถ่ายแล้วบ่สวยกะอยากเบิ่งค่ะ ถ้ามีรูปเด็กน้อยเอามาลงให้แนะเด้อจ้า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ ไอ้เก่ง คนเลย
    ดีเจลูกหิน....................ดูสวยขึ้นจังเลยครับ...................
    ท่องคำว่าทำใจ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ Shadow007
    ขอบคุณอ้ายบ่าวคนเดิม ที่น่ารัก ใจดี จ้า

Membership renewed สัญลักษณ์ของ MADELA
    อ้ายเพิ่นเป็นอ้ายที่น่าฮักเสมอ ถึงสิบ่ทันพ้อกันจักเทื่อ ยามpmไปหาอ้ายเพิ่นกะยังห่วงถามไถ่ทุกขสุขตลอด ให้เกิยรติน้องๆเสมอ จังโมสิมีของไปฝากพี่น้องอ้ายบ่าวเพิ่นกะห่วงย้านลำบากบ่น้อสะดวกบ่สิเกรงอกเกรงใจตลอด อยากบอกว่าดีใจที่ได้ฮู้จักเวปบ้านมหากับอ้ายบ่าวคนเดิมจ้า มักยามอ้ายเพิ่นหย่าวลีลาพริ้วไหวคัก
    all the wealth of the world could not buy you a friend nor pay you for the loss of one.
    ทรัพย์สมบัติทั้งหมดบนโลกใบนี้
    ไม่สามารถชื้อเพื่อนได้
    ไม่สามารถแม้แต่จะจ่าย
    เพื่อให้ได้เพื่อนที่สูญเสียไป
    กลับคืนมา

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวต้นฅนมุกดาหาร
    ..."มุกดาหาร"...
    ขอให้อ้ายบ่าวคนเดิมเป็นที่รักของเว็บบ้านมหาตลอดไปครับ

Tags for this Thread