หัวข้อ: งานพาแลง 3 ต้องมี....ดังต่อไปนี้

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน งานพาแลง 3 ต้องมี....ดังต่อไปนี้

ก่อนสิมีงานพาแลง3ครั้งนี้เกิดขึ้นมาได้หรือว่าที่พี่น้องเอื้อยอ้ายเห็นนั่นต้องขอบคุณบุคคลเหล่านี้ครับ

งานพาแลง 3 ต้องมี....ดังต่อไปนี้
    ท่านแรกอ้ายบ่าวคนเดิม (วมต.)กำลังเตรียมกล้องถ่ายทอดสด

งานพาแลง 3 ต้องมี....ดังต่อไปนี้
    ท่านที่สองอ้ายพลกะกำลังยาดอ้ายบ่าวเตรียมกล้องฮ่าๆๆๆๆๆๆ

ท่านที่สามอ้ายต่วงกำลังสิล้อมผ้าเก็บเงินโอ๊ะบ่แม่นกำลังสิติดป้ายงานพาแลงครับ

ท่านที่สี่ต่อมาอ้ายเอ๋ คนตระการกำลังลักหมากส้มขะเจ้าครับ
    ล้อเล่น..เพิ่งไปเอาหมากส้มมาแต่ตลาดไท กับอ้ายพล น้องหลิน ส่วนผมเป็นคนขับรถครับ

และท่านต่อมาบ่าวจัย(ข่อยนี้ล่ะ)กำลังติดปลดป้ายงานโอ๊ะจำผิดๆๆๆๆกำลังติดป้ายงานพาแลงฮ่าๆๆๆๆ

ท่านต่อมาแผนกหยังนิ IT บ้อ..น้องหลินกำลังแชท ฮ่าๆๆๆๆๆ

และที่ขาดบ่ได้เลยอ้ายทิดรส มักม่วน คนคุมเซิง..โอ๊ะคุมการแสดง พิธีกร นักร้อง คอนวอย อื่น ๆ อีกมากมาย

ขออนุญาตหมาดคำอาจารณ์นักดนตรีทุกท่านขาดบ่ได้แน่นอนครับ

นี้กะแม่นครับ..ขอบคุณอาจารณ์นักดนตรีทุกท่านครับ..สำคัญหลายถ้าบ่ได้ท่านงานคงบ่สนุกแน่เลยครับ

และนี้คือสีสันในงานบุญบ้านเฮาครับ

เบิ่งเอาเด้อจักไผ๋เป็นไผ๋หล่อ ๆ สวย ๆ กันซุคนยามเมาฮ่าๆๆๆๆ

บ่าวสันต์ คนโก้ แม่นไปตรวจเวรยุบ้อ คือมาไวแท้อ้ายฮ่าๆๆๆๆ

นักร้องหนุ่มเสียงแคน แทน ธนากร นักร้องใหม่เด้อครับเสียงดีอิหลี

และนักร้องบ้ามหาเฮาคั่นได้(เมา)ขึ้นบ่มีลง พงศ์ ทินการฮาๆๆๆๆ

สีสันงานบุญบ้านเฮาครับซ่อยกันเด้อๆๆๆๆๆ

มือพิณน้องใหม่(บ่าวกุ้ง)สุดยอดไปเลยน้องม่วนคักงานปีนี้
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 17-02-2010 at 15:07.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

Moderators สัญลักษณ์ของ สหายพง
    ผมมากับรถผ้าป่า
    ซวดๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆไห้ครับผมสำเหร็จไปด้วยดี

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    และนี้ต้องย้อนมาเบิ่งสภาพก่อนติดป้าย ฮ้อนคักหิวกะหิวข้าวบ่ได้กินเลย

อ้ายต่วงเพิ่นซิวแดดมันฮ้อนครับ หลบมุมมากินข้าวปุ้นที่เอื้อยเมรีเพิ่นเฮ้ดมาให้กินครับ

นี้กะสำนึกรักบ้านเกิดครับ อิ่ม อัมพร กับ บ่าวฝนหลวง

ดีดบ่เป็นดอกแต่อยากสะพายฮ่าๆๆๆๆๆๆ

ไผ๋สิเข้างานต้องผ่านมือสาวๆสี่ท่านนี้ครับ(ต้องมารับของชำร่วยเด้ออย่าคึดหลายฮ่าๆๆๆ

และนี้เอื้อยเมรีขี้เมา กับพ่อบักเบนซ์ เมาทั้งคู่ละผมว่าเห็นสภาพแล้ว

และสาวสวยสองท่านนี้เพื่อนกอล์ฟและผบ.ทบ.อบต.บ่าวจัยพะน่ะซื่อเิ่ข้างานเพิ่นฮ่าๆๆๆๆๆๆๆ

และที่สำคัญอีกขาดบ่ได้เลยต้องขอบคุณสมาชิกบ้านมหาที่มาในงานรึว่าบ่ได้มา
    แต่กะยังส่งทุนทรัพย์เข้ามาซ่อยงานบุญมื้อนี้จนว่างานผ่านพ้นไปด้วยดี
    บ่าวจัยขอบคุณอย่างสูง ด้วยรักและนับถือ บ่าวจัย คนไคกินข้าวบ่ายกบครับ

จัดให้อีกตามคำขอครับ ผุบ่มีภาพกะขอมาครับจัดให้บ่าวจัยใจง่ายยุแล้วครับ

อันนี้กะแฟนเพลงบ้านมหาห้องกล่องขอเพลงครับจักไผ๋แนหลายคักเบิ่งเอาเด้อพี่น้อง

ภาพนี้ภูมิใจนำเสนอครับ หลูโตนอ้ายธนิตหลายเพิ่นพยายามสิเข้ากล้องให้ได้
    เอื้อยแมงสดิ้งกะมาบังอ้ายเพิ่นตลอดฮ่าๆๆๆๆๆๆ

ลากันด้วยภาพนี้เด้อครับไปทำหน้าที่พนักงานขับรถขนของอีกก่อน
    งานเลิกแล้วไปเมี่ยนของไปส่งเขาก่อนครับพ้อกันใหม่พาแลง4เด้อครับบ่าวจัยสิรอทุกคนอีกเทื่อครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 18-02-2010 at 09:44.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ อิ่มอัมพร
    และที่ขาดบ่ได้เลยอ้ายทิดรส มักม่วน คนคุมเซิงโอ๊ะคุมการแสดง พิธีกร นักร้อง คอนวอย อื่นๆอีกมากมาย
    ป๊าดดดดดดดด มะได้หลายตำแหน่งแท้

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    ผบ ทบ เสื้อขาวนะขาดบ่อได้อิหลี ถ้าขาดหัวบ่าวจัยกะขาดคือกันวาซั่น ฮ่าๆ

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    กรี๊ดดด เอาอีก ๆ ค่ะ ไผ๋มีรูปเอามาลงให้เบิ่งอีกแหน่ค่ะ ขอบคุณเด้อค่ะ อ้ายจัย

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    ขอบคุณทุกๆ ท่านเด้อจ้า ที่ทำให้งานครั้งนี้เสร็จสมบูรณ์ไปได้ด้วยดี
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ขอบคุณสำหรับมือกล้อง น้องจัยที่ถ่ายภาพงาม ๆ เบื้องหลังความสำเร็จ งานพาแลง 3

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเคน
    อุบลฯ เมืองดอกบัวงาม
    ขอบคุณทีมงาน บอร์ด สตาร์ฟ ครับที่เฮ้ดให่มีงานพาแลงนี่ขึ้นมา
    ซวดๆ ให่เพิ่นแหน่ครับ

เสียดายจ้า ที่ทุกเหตุการณ์ในงานพาแลง บ่ได้บรรทึกไว้ด้วยสองตาของตะของเอง แต่โชคดีที่พี่น้องช่วยการเก็บภาพต่าง ๆ มาให้เบิ่ง เก็บวีดีโอมาให้ชื่นชม แต่กะนั้นกะยังเสียดายอยู่จ้า คำเดียวที่สามารถซอยได้ตอนนี้คือ โอ๊ยยยยยยยย ออนซอนหลายจ้า ฮ่า ๆๆๆๆๆ

Tags for this Thread