หัวข้อ: แกะแตงโมเอามาส่งเป็นการบ้านจ้า

Membership renewed สัญลักษณ์ของ บ่าวจ้ำ
    ขัวข้วมของหนองคาย
    บล็อก
    2

พบปะพูดคุย แกะแตงโมเอามาส่งเป็นการบ้านจ้า

จ้ำแกะแตงโมเอามาเป็นการบ้านส่งคุณครูดอกหญ้าในป่าสนครับ

มีเวลาน้อยแค่ชั่วโมงเดียวเลยไม่อ่อนช้อยเท่าไร

คุณครูดอกหญ้าในป่าสนอย่าว่านะครับ

คราวหน้ามีเวลามากกว่านี้จะแกะให้อ่อนกว่านี้จ้า..ครับ..อิอิ

แกะแตงโมเอามาส่งเป็นการบ้านจ้า

แกะแตงโมเอามาส่งเป็นการบ้านจ้า
    ..Dreams it, Believe it, Do it..

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จำปา
    งามค่ะญาอ้าย...แต่วาจะกินจังได๋หละบาดหนิ อิๆๆอยากกินแหมะ เป็นตะหวานเนาะ..มาอ่านกินนนนนนน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    ป๊าดดด ฝีมือ แหล่อายเลยล่ะ บ่เป็นเด้อจังซี่ เป็นแต่กิน งาม ๆๆๆ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    เอ๋า ฝีมือแท้บ่าวจ้ำ ลุ่เป็นผุหญิงแท้ๆๆ หยังบ่เป็นเลยเด้อ เรื่องแกะสลักนิ งามจ้างาม

ศิลปินแดนไกล สัญลักษณ์ของ chudhancock
    cambridge, England
    ฝีปาก เอ้ยอิอิอิอิฝีมือก็พอใช้ได้จ้าหลานงามยุดอกจ้า แต่ก็อยากกินแตงโมแท้เด๊เนาะอิอิอิ

ฝีมืองามหลายๆจ้า แกะสลักเฮ็ดบ่เป็นเลยจ้า
    แต่บ่กล้ากินนำดอก ย่านเค็ม ฮ่าๆๆๆ (ล้อเล่นเด้อ บ่กล้ากินเพราะเสียดายจ้า งามๆๆๆ)
    LET IT BE...

สวยงามดีค่ะ แต่อันนี่บ่บังอาจ บ่มีฝีมือทางนี่เลย แกะสลักนี่บ่เป็นอิหลี...
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเมืองลำดวน
    ป๊าดๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆมางามคักงามโพดแท้ กินคือสิแซ่บเนาะ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ จำปาขาว
    เห็นแล้วกะหยากแกะคือกัน...........แต่ขี้ค้าน กะเลยปาดกินเรียบร้อยแล้วหวานดีตั๊วละ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวต้อม
    คนอำเภอห้วยทับทัน จังหวัดศรีสะเกษ
    งามคับงาม :1-c06::l-