หัวข้อ: หวั่น...

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน

หวั่น...

หวั่น...

หวั่น...หวั่น...หวั่น...หวั่น...หวั่น...หวั่น...หวั่น...

Super Moderator สัญลักษณ์ของ หมูน้อย
    บล็อก
    17

แจมๆๆๆคนเคยหวั่นไหวเหมือนกัน

ระยะทางไกลห่างทำใจหวั่นไหว
    ห่างจากกันไปหวั่นใจในคนรัก
    ให้กำลังใจแวะมาทายทัก
    รักประจักษ์รักแท้ให้เชื่อใจ

เชื่อใจคนรักท่านเถอะหนา
    อย่ามัวมาหวั่นไหวให้เสียหลัก
    คนรักยิ่งอยากให้ทายทัก
    บอกรักอย่าหวั่นไหวแค่ไกลห่าง
    "รัก" และ "กำลังใจ" ฉันมีไว้เพื่อแบ่งปัน

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    เป็นหยังอีกน้อทิดรส ไปหลงมักไผอีก..55

ตาลายนำโตหนังสือ วูบๆวาบๆ ..

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    ปร๊าดดดดดดดดดดดดดดดดด สาวไหนน้อ ทำน้องชายเราเพ้ออ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    คลิ๊กตอบกระทู้ด้านล่างซ้าย ที่มีคำว่า "ตอบกระทู้" แล้วตอบกระทู้นะครับ สำหรับท่านที่งง กรี๊ด ๆ

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เต็มใจให้เธอ; 11-03-2010 at 22:13. เหตุผล: ขออนุญาตตื่มภาพเด้อครับอ้าย

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หล่อซวดลวดขี้มูกกื้ดอืดลืดเล็มเหล
    สู้ๆๆครับอ้ายทิด สิไปหวั่นหยังครับอ้าย
    สู้ๆหย่าวคักๆโลดครับ มักไผกะอย่าไปหวั่นครับ
    สิมีผุบ่าวมาจีบหลายปานใด๋กะตามถ้าใด้มัก อย่าไปย้านครับ
    ผมตอนเปนบ่าวไปจีบสาว เพิ่นผุงามคัก ผุบ่าวกะมาจีบสุมื่อ
    หลายผมกะคันแข่วเนาะครับ
    ผมกะหลอยลักเกิบเลยแหล่วครับ 555
    **รักบางครั้งอาจสิบ่เปนไปคือจั่งที่เฮาคึดตั้งใจไว้
    แต่บางครั้งการที่เฮาใด้เห็นรักคนที่เฮารัก มีความสุข
    แค่นี้กะดีใจแล้วครับอ้าย
    เพราะรักคือการให่ ใด้เห็นคนที่เฮารักมีความสุข นั่นกะดีใจแล้วครับ
    ผมที่อยู่มาใด้ฮอดสุมื่อนี้ กะใด้ความรักความเห็นใจจากพี่น้องเฮาสุคนนี่แระครับอ้าย ***
    จักเว้าหยังดอกผมกะดาย งง คือกันครับ
    บางคำเว้าบ่ถืก หรือ หรือ บ่ม่วนกะขอโทษเด้อครับ
    จั่งใด๋กะสู้ๆครับอ้าย ผมซ่งขาดดาก น้องอ้ายทิด เป็นกำลังใจให่อ้ายเสมอครับ
    :l-:l-:l-:l-:l-:l-:l-:l-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    เมียเขาบ่เอาเด้อ ถ้าเจ้าของเขาบ่เผลอบ่เพลออิอิอิอิ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า