หัวข้อ: อยากต่อภาพยาวๆทีเดียว แต่ทำบ่ เป็น นะครับ(ต่อ)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเมืองปลาดิบ

อยากต่อภาพยาวๆทีเดียว แต่ทำบ่ เป็น นะครับ(ต่อ)

อยากนำภาพหลายๆภาพต่อกัน ให้ดูครั้งเดียว ทำไง ครับแล้ววิธี การเลียงภาพสวยๆด้วยครับผม..

อยากต่อภาพยาวๆทีเดียว แต่ทำบ่ เป็น นะครับ(ต่อ)

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ไก่น้อย; 13-03-2010 at 13:49. เหตุผล: จัดภาพให้สวยงาม

อยากต่อแบบใด๋น้อบ่าวเอ้ยยยย....แม่นแบบนี่บ่จ้า....
    หรืออธิบายมาอีกแหน่เด้อ...คั่นรู้กะสิบอก คั่นบ่รู้กะสิได้ถามสมาชิกผู้เพิ่นรู้มาตอบให้จ้า.....
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ กำลังใจ
    บล็อก
    1
    รอผู้รู้ให้คำตอบดีกว่าเนาะ

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    เข้าใจว่าบ่าวเมืองปลาดิบยังบ่เข้าใจเรื่องการวางรูปให้เบิ่งสวยงาม เป็นระเบียบเนาะค่ะ
    ยามเฮาวางโค๊ตรูป (ตามตัวอย่าง) พยายามอย่าเอาไปซ้อนไว้แถวเดียวกัน ให้วางแบบนี้เด้อค่ะ รูปออกมาสิได้เบิ่งง่ายๆเป็นระเบียบนำ หรือสิไช้วิธีบรรยายภาพ ไปนำทีละภาพกะดีค่ะ

ปล..ถ่ายรูปได้สวยงามมากเด้อค่ะ
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ต้องออกมาในรูปแบบของ slide ใช่ไหมครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    ตามที่อาจารย์ไก่น้อยเผิ่นแนะนำจ้า แต่ก่อนยายกะเฮ็ดหมุ่นอุ้ยปุ้ย มา งมๆซาวๆ จกดู๋ๆ กะเก่งจ้าหล่า ลองเบิ่งๆยายสิเอาใจส่อยจ้า
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเมืองปลาดิบ
    ธุจ้าธุจ้าธุจ้ากราบ ขอบ คุณครับ ทุกท่าน.. ผมปึกแฮง แต่อยากเป็นนะครับ บางเทือ สี่ ภาพ คุม จกเบิดคืนจั๋งแล้ว นอนตื่น มาเบิ่ง ย่อภาพให้กะบ่ทันแล้วยุ สิซาวๆเอาคือ ยาย..นู๋ เพิ่น ว่าหละครับ.. วานผุ เพิ่น รู้ แนะนำต่อไป จนเก่ง พุ้นหละครับ สิไปลองเบิ่ง ตามที่เพิ่น บอกใหม่ ก่อนครับ...ผม ขอบคุณ คราฟ...ธุจ้า:*-