หัวข้อ: ปั้มฮ้าง หม่องเก่า เวลาเดิม

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

พบปะพูดคุย ปั้มฮ้าง หม่องเก่า เวลาเดิม

มื้อนี้ได้รับโทรศัพย์จากอ้ายต่วงว่า มื้อแลงงานเข้าเด้อน้อง หม่องเก่าเวลาเดิมพะน่ะ
    พอมาฮอดเห็นแต่อ้ายทิดรสมักเมี่ยนโอ๊ะมักม่วนฮ่าๆๆๆๆๆๆๆจิ้มผิดบ่ว่ากันเนาะอ้ายทิดฮ่าๆๆๆๆๆ

ปั้มฮ้าง หม่องเก่า เวลาเดิม
    เบิ่งแนวกินเพิ่นแนละครับ สั่งมาหลายปานนี้ สิบ่ได้ล้างจานติครับมื้อนี้5555
    พอดีมันเป็นมื้อแดงเดือดเลยใส่เสื้อเข้ากับสถานการณ์ แมนยู+ลิเวอร์พูลเด้ออิอิอิสมใจข่อยคัก 2-1อิอิอิิ
    นั่งโสเหล่กันกับอ้ายทิดด่นเดิบ บ่าวพี(พ่อบักเบนซ์)กับน้องออมน้อยกะมาฮอด
    เพิ่นอยากอายแฮง น้ำบ่ทันได้อาบพะน่ะลงรถแล้วมาเลย เบิ่งแนวกินแนละ ผมว่าสิขอโตกลับก่อนยุเสียวกระเป๋าเนาะ555
    จักว่ามีหยังแนที่จำได้ ใส้ย่าง คันแทย่าง ผ้าขี้ริ้วย่าง ลาบขม ปิ้งซี้น ซี้นหลอดทอด
    คนนี้ละครับ มักคัก มักนม มาฮอดนมย่างๆๆๆๆๆๆๆ ตำหมากหุงกะซัดไปห้าจานพุ้นเด้อ555
    สักพักอ้ายต่วงมา กินบ่ปากบ่เว้าอิ่มแล้วเป็นคือเห็นละครับ
    ขออนุญาติเด้ออ้าย5555
    ป้อนปลาอิฮืออ้ายทิดก่อนเลายากซงน้ำบ่มีเวลากิน
    พ่อแม่ควรให้คำปรึกษากับลูกน้อยเด้อครับ
    ลากันด้วยภาพสวีตหวานของบ่าวพีกับน้องออมละกันครับ มื้อหน้าสิเอามาฝากอีกครับ
    เสียดายมื้อนี้ไปบ่ครบองค์ประชุมเลยเปิด(ขวด)บ่ได้ปานได้5ทุ่มกว่าๆกะกลับแล้วขอบคุณเจ้าภาพน้องออมครับ

เพิ่มเติมรูปภาพเนาะครับ มีแฟนๆขอมาหลายบ่าวจัยเลยเอามาลงให้อีกครับ

สองลังแล้วติอ้ายต่วง5555
    ขอบคุณเนื้อที่เว๊บบ้านมหาครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 23-03-2010 at 14:59.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    คึดฮอดน้องออมเนาะ เอ๋ ส่งข้อความมาบอกแต่ช่วงนี้ไม่สะดวกไปไหนเลยจ้า

อาทิตย์นี้ด้วย ติดงานศพเพื่อนทั้งอาทิตย์เลย

น้องออม อย่าเพิ่งรีบกลับน๊า ฝากตูนไปหอมแก้มเด้อ วันนี้
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    กรี๊ดดด พี่ออมบินมาเมืองไทยอีกแล้ว คิดฮอดพี่สาวจังเลย....

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    oh..คือเป้นตาแซบ กินกันคักแท้น้ออ้ายๆทั้งหลายพุงกางเลย บ่มาเอิ้นมาแยงเบิ่งทางนี่แหน่กินแต่อาหารสำเร็จรูป ผอมแหล่วเด้อ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ yanapat
    oh..คือเป้นตาแซบ กินกันคักแท้น้ออ้ายๆทั้งหลายพุงกางเลย บ่มาเอิ้นมาแยงเบิ่งทางนี่แหน่กินแต่อาหารสำเร็จรูป ผอมแหล่วเด้อ
    บ่าวอิงผ่านมากะแวะมาเด้อ ประชาชื่นนี้เองบ่ไกลดอก
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย
    เห็นภาพน้องออมกะคุณพี กะคิดฮอดเด้อจ้า
    อั่นปั๊มฮ้าง นี่พี่ลูกหินได้ยินอ้ายพล ว่าสิพาไป สิ ครบ 5 รอบแล้วเด้ บ่ฮอดจั๊กเทื่อ
    เอ้า....ฝนหลวงไปตั๊วนี่ ตกลง ที่ประกาศออกอากาศได้ยิน บ่ หละ
    ว่าแต่ ฝนหลวงน้อง รูปที่น้องถ่ายกะอ้ายทิดรส พี่ลูกหินเริ่ม บ่ แน๊ ใจ แล้วเด้นี่
    สิ กรี๊ดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดอ้ายเพิ่นต่อ ดี บ่หือ
    อะกรี๊ดดดดดดดดดดด))))))
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลูกอิสาน
    บ่ครบทีมป่านได่น้อค่ะรอบนี้ อิอิ แต่ก่ะยังเต็มไปด้วยรอยยิ้มและเต็มด้วยมิตรภาพคือเก่าจ้า

อาหารเทิ่งโต๊ะก่ะบาดตาบาดใจคนไกลบ้านซ่ะเหลือเกินจ้า ขอบคุณภาพบรรยากาศค่ะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    มีตะแนวเป็นตาแซ่บน้อ จักมื่อสิได้ไปให้อ้ายต่วงเลี้ยงยุดอก

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หล่อซวดลวดขี้มูกกื้ดอืดลืดเล็มเหล
    โอ้ยๆๆเสียดายบ่ใด้ไปครับ
    คาจกคอมให่บ่าวฝนยุแมะครับ
    ปล่อยบ่าวฝนฉายเดี่ยว อิอิ มื่อหน้าสิไปหย่าวนำใหม่ดอกครับ ฮ่าๆๆๆๆๆ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ สาวอำนาจ
    เป็นตาแซบๆๆๆเห็นแล้วกะหิวข้าวขึ้นมาเลยเด้นิ

Tags for this Thread