หัวข้อ: คิดฮอดกันอยู่บ้อน้อ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ แรงใจ

กระพริบตา คิดฮอดกันอยู่บ้อน้อ

24 มีนาคม 2553

อยากถามคนที่อยู่ไกล และหายหน้าไป ฟ้าใสอยากฮู่ว่าคิดฮอดกันอยู่บ้อน้อ ยามใด๋ที่คิดว่าเพิ่นคิดฮอดอยู่ ก็สุขใจยิ้มได้ค่ะ แต่ยามใด๋ที่ว่าคงลืมฟ้าใสแล้วม้าง ฟ้าใสก็เศร้าจังเลยค่ะ ถามตัวเองเสมอว่าไปคิดฮอดเพิ่นเฮ็ดอีหยัง จงลืมเสียเถอะ แต่มันก็ลืมบ่ได้จ้า ถึงจะมีคนใหม่ผ่านเข้ามาในใจ แต่คนเก่าที่ผ่านมาแล้วหายไปก็ยังคิดถึงอยู่เสมอ ขอบคุณคนใหม่ค่ะที่ผ่านมาให้กำลังใจ รู้ไหมทุกวันยิ้มได้ และก็คิดไปว่าเมื่อเธอจากไปอีก ฟ้าใสคงจะคิดฮอดเหมือนคนที่ผ่านมาแล้วก็ผ่านไป ทำไมนะ ความคิดฮอดมันถึงไม่หมดจากใจเสียที คิดฮอด คิดฮอด ฮู่บ่จ้า

คิดฮอดกันอยู่บ้อน้อ

ฟ้าใส

คิดฮอดฮู่บ่...หากยังคิดฮอดกันอยู่ก็แวะมายามกันแนะจ้า บ่ว่างมาก็โทรหาแนะ....ฮู่บ่ว่ามีคนที่คิดฮอดรอเด้อจ้า

Tags for this Thread