วันที่ 16 เมษาที่ผ่านมาผู้เฒ่าอยากไปร้อยเอ็ดค่ะ ไปยามสงกรานต์เพิ่นย่านคนสาดน้ำพ่ะน่ะ ...ทริปนี้ที่ร้อยเอ็ด...
น้องหลินเลยฝากแต่กล้องไปเที่ยวนำ :l- ให้บรรดาสาว ๆ เพิ่นไปม่วนกันกับหลาน ๆ

...ทริปนี้ที่ร้อยเอ็ด...

วัดโนนสวรรค์ อำเภอเสลภูมิ ร้อยเอ็ดค่ะ อลังการงานสร้างบักคัก น้องหลินเสียดายฮ่อย ๆ เลย ...ทริปนี้ที่ร้อยเอ็ด...

นางแบบกิติมศักดิ์ ใส่ยีนส์พร้อมเด้อค่ะ คักขนาด ...ทริปนี้ที่ร้อยเอ็ด...

ปริศนาธรรม ย้ำเตือนว่าคนเฮาเกิดมามีบุญคุญพ่อ แม่ ที่ต้องแบกใส่บ่าไว้
หลาน ๆ ยังบ่ครบเด้อค่ะนี่ เฒ่าแม่บอกว่าไล่คุบนำเดิ่นวัด มึนหลาย สังเกตดี ๆ เด็กแฝดเด้อค่ะ ...ทริปนี้ที่ร้อยเอ็ด...

ย้ำเตือนให้มนุษย์ ระลึกถึงผลของการทำบาป เบิ่งดี ๆ คือมีตุ๊ดน้อย ไปยื่นแพ้แว้ อยู่หั่นน้อบาดนี่ ...ทริปนี้ที่ร้อยเอ็ด...

เอาไว้ซ่ำนี่สาก่อนค่ะ เหลือบึงผลาญชัย กับผาน้ำย้อย มื่อหน้าจั่งสิมาต่ออีกค่ะ
เลิกงานแล้ว เมือก่อนค่ะ :1-