หัวข้อ: เฮามาตุ้มโฮมพี่น้องบ้านมหาใน กทม.ดีบ่อครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ อ้ายเขียว
    ไปนำแนเด้อ....แต่ว่าหังอยู่ไกล.....

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ kitty
    เห็นนำอยู่จ้า ไปนำแหน่ ว่าแต่มีเธอ ....

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    เห็นด้วยครับ นัดกันพบปะสังสรรค์สักครั้งกะจะดี มีกิจกรรมใด ๆ ที่เป็นประโยชน์และต้องการสมาชิกบ้านมหาในกรุงเทพฯช่วยเหลือ ก็ลองโทรไปคุยกันครับผม

ศึกษาหาความรู้
    ฮ่วย เอาซั่นติ้ แต่ว่ากะคืออยู่เด้น้อครับ แต่ว่าเป็นตะเปลืองบ่ล่ะครับ 55555+

ดนๆ พ้อกันเถื่อกะดีเด้อครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อย
    บล็อก
    21
    การพบปะพ้อกันแต่ละครั้งย่อมมีการสิ้นเปลือง อย่างน้อยๆกะคือน้ำดื่มละครับ แต่กะบ่อว่ากันมีหยังกะค่อยแชร์กันหรือบางเทื่อเจ้าภาพเผิ่นกะจัดให้จังซั่นนา แต่ถ้าพบกันหลายๆคน ทางที่ดีกะคือซ่อยกันออกคนละเล็กละน้อย ที่ดีที่สุดคือเท่าๆกัน บ่อมีไผได้เปรียบเสียเปรียบ นี่เว้าตามความจริง แต่สิ่งที่ได้
    ที่บ่อเป็นรูปธรรม จับต้องบ่อได้กะคือน้ำใจ ความเป็นมิตร มีหมู่มีพวกพอได้ปรึกษาหารือในยามเหงาในยามที่มีปัญหา ซ่อยกันหาทางออกบอกทางตัน คนเฮาสิอยู่ผู้เดียวมันกะเป็นเหงาๆครับ พ้อหมู่พวกที่เข้าอกเข้าใจกัน เว้านัวหัวหม่วน บ่อได้ซีเรียส กะยังดีครับอ หรือว่าได๋

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจอบบ้อน
    แวะมาทักทายพี่ทักทายน้องครับ.....:1-c06::l-:welcome3

ศิลปิน นักแสดง
    นางไหขวัญใจบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ chutimol
    ฮ่าๆๆๆ ซุมอ้ายจัย อ้ายเอ๋ อ้ายดุล และซุมอ้ายที่อยู่คุ้มสามเสน สิตื่นเต้นไปเฮ็ดหยังล่ะจ๊ะ
    ทุกอาทิตย์เจ้ากะพ้อกันอยู่แล้วบ่แม่นติอ้าย ก๊ากกกกกกกกกก ปั๊มฮ้างหม่องเก่า พะนะ

คะซั่นงานนี้ติ๊กขอมีส่วนร่วมนำเด้อจ้า ฮิ้วววววววววว

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ดีคือกันครับนัดกันมื้อได่ว่างๆ ซินัดปาตี้รึซินัดร่วมกิจกรรมเข้าวัดทำบุญทำคุณประโยชน์กะถือว่าเป็นการเชื่อมความสัมพันธไมตรี ส่วนคุ้มสามเสนกะเห็นกันเกือบทุกอาิทิตย์เพราะว่าเพิ่นประชุมกลมกันดู๋ สมาชิกคุ้มสามเสนมีแต่คนแข่วบ่ค่อยค่อยดีปานได่ส้มแข่วดู๋ กะเลยนัดกันถอน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ภูเบตร์
    มายกมือด้วยคนครับ....................

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    มื้อแลงเป็นได๋น้องติ๊ก อ้ายต่วงเห็นดีนำบ้อฮ่าๆๆๆๆๆๆ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า