หัวข้อ: หัวอกคนถืกถิ่ม

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ อ้ายเขียว
    สู้ต่อไปพี่น้อง ราตีนี้ยังอีกยาวไกลนัก..สู้..สู้

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บุรุษไร้ใจ
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ อ้ายเขียว
    สู้ต่อไปพี่น้อง ราตีนี้ยังอีกยาวไกลนัก..สู้..สู้
    บุยยยย ราตีนี้ยังอีกยาวไกล พะนะ ผมเคยได้ยินแต่

คิดอะไรมากพรุ้งนี้ก็เช้าแล้ว ก็พี่มันจน เหอะๆๆ ม่วนๆเนาะ ครับ

บ้านมหาhttp://www.baanmaha.com ***ขอบคุณครับ

http://www.youtube.com/watch?v=0liXyAvShfo

<embed src="http://www.google.co.th/embed/270777692/f965f349" width="420" height="250" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed>
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บุรุษไร้ใจ; 22-04-2010 at 10:01.

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ฮ่าๆๆๆ ดีตั้วะเพิ่นทิ่มไปซือๆแม่ะน้องหล้า บ่ลักเกิบไปนำพร้อมแม่ะ.. เนาะไก่น้อยเนาะ.. ฮ่าๆๆๆ
    (เว่าพอให้นัวหัวม่วน อย่าไห้ตื่มเด้อล่ะ..เจ้าของกะทู้กะดาย )
    มองต่าง..อย่างปลง

Moderators สัญลักษณ์ของ สหายพง
    ผมมากับรถผ้าป่า
    555ป้าดๆๆๆคือคั๊กแท้ ซางเขาเถาะเขาบ่มักเฮาแล้วอย่าไปคิดนำเขา
    ไปสนใจคนที่มักเฮาดีกว่าครับผม อย่าไปเสียเวลากับคนที่บ่มักเฮาเลยมันบ่มีประโยดดอก

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

อดีตกาลอยากผ่านพ้น จำใจทนพ้นวันเก่า ได้ความเหงาเป็นหมู่อ้าย มื้อฮักพ่ายอ้ายฮักเธอ

เคยเสนอฮักให้น้อง ประคองใจด้วยสัตย์ซื่อ กับยึดถือคำฮักแท้ กะยังแพ้ผู้อื่นเขา

สิขอเอาความเจ็บช้ำ เป็นความจำบทเรียนผ่าน เก็บวันวานที่ฮักพ่าย เป็นฝันร้ายบาดตื่นนอน

ส่วนอาทรห่วงใยเจ้า กะคือเก่าอยู่คงเดิม บ่อาจเติมความไผ่ฝัน เก็บสัมพันธ์ได้เพียงเพื่อน

บ่กล้าเตือนหยังเด้อหล่า ขอสั่งลากับวันเก่า เป็นแฟนเขาผู้สาวอ้าย จากคนพ่ายอ้ายสั่งลา ที่รักเอย

เป็นกำลังใจให้ครับ น้องชาย ยิ้มให้กับน้ำตา ยังดีกว่ายิ้มแห้ง ๆ ครับ

[Radio]http://www.file2go.com/mrun.php?me=161s3[/Radio]

อย่าคิดนะว่าเธออยู่ในโลกนี้คนเดียว หนทางไม่เปลี่ยวขนาดนั้น ยิ้ม ๆ ไว้ซิก็อุปสรรคต้องฝ่าฟัน ยังไงเธอก็จะมีฉันคอยห่วงใย

สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ กะแยงนา
    บล็อก
    2
    หาผุใหม่คือสิง่ายกว่าดึงใจผุเก่าคืนเนาะ ....หาใหม่นั่นแหละจ้า เป็นคำตอบสุดท้าย

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร
    เก็บน้ำตาหอบความซ้ำ ถืกเขาทำน้ำตาหล่น

หนีไปจากคนใจร้าย ที่ฮักพ่ายให้แก่เขา

แบกความเจ็บเก็บความเศร้า มีเพียงเหงานั้นเป็นหมู่

บ่อยากอยู่ให้ปวดร้าว อุกอั่งเอ้าว่าสิทน

หากบ่ดนคงลืมได้ พาหัวใจให้สดชื่น

สิหวนคืนต่าวโค้ง หาฮักแท้เทื่อว่ามี

น้องหล่าขอขอบคุณพี่น้องทุกคนนะครับที่เป็นกำลังใจให้น้องหล่าเสมอมา
    ความซ้ำที่ได้รับในครั้งนี้น้องหล่าสิฟ่าวทำใจให้ได้ครับและจะยังเป็นน้องหล่าของพี่น้องเฮา
    ทุกคนเหมือนเดิมครับ

ด้วยรักและเคารพ วัฒนชัย หาริโร

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ขวัญใจบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ สาวมุก
    มันเป็นวัฐจักรของมนุษย์โลกค่ะ รักแล้วก็เลิก เหมือนกันใครบางคนที่สาวมุกรู้จักในตอนนี้ ..จีบเล่นๆ เบื่อก็เลิก..นั่นคือคติของมนุษย์ผู้ชายค่ะ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สายลม
    อดเอาเด้อจ้าใหญ่แล้ว อนาคตยังอีกยาวไกล สิไปงึดหยังจ้าถ้าเรายังมีลมหายใจ สู้ๆจ้า

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ kitty
    บ่อแม่นเป็นตาทิ้งติ เขาเลยทิ้ง ล้อเล่นเด้อจ้า อย่ายอมแพ้เด้อ สู้ สู้ จ้า

Tags for this Thread