หัวข้อ: หัวอกคนถืกถิ่ม

Threaded View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร

หัวอกคนถืกถิ่ม(จากชีวิตจริง)

น้องสาวเอย...จากหัวใจชายคนแพ้ เจ้าบ่แคร์หัวใจหม่น

เจ้าถิ่มคนเคยถ้าน้อง บ่มองอ้ายบ่กล่าวลา

ว่าสัญญาเจ้าลืมจ้อย เจ้าเนื้อกลอยบ่ใจใส่

ฮอดมื้อไปกับเขานั้น ป๋าถิ่มอ้ายบ่เอ่ยลา

เสียน้ำกับนางน้อง ถืกคนมองบ่เป็นถ่า

วาสนาบ่ได้ใกล้ คงบ่ได้เป็นคู่กัน

ให้สัมพันธ์กับเขานั้น ขอฮักกันให้หมั่นแก่น

อดีตแฟนคนจั่งอ้าย บ่ขอเข้าไปเกี่ยวหา

แม้ว่าฮักเธอท่อฟ้า กะฮู้อยู่มันไกลกัน

ขอเก็บเอาแค่คืนวัน ส่วนสัมพันธ์จบเด้อน้อง

น้ำตานองอาบสองแก้ม ยืนแอบแนมเจ้าเนื้ออุ่น

หัวใจสูนกะบ่ได้ ย่อยใจนั้นว่าฮักเธอ...นางน้อง

พี่น้องเอยมื้อนี้น้องละเบิดความสิเว้าครับถืกผุสาวบอกเลิกครับ
    แบบบ่มีเหตุผลเลยครับถามกะบ่บอกจั๊กสิฮองสิให้

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย วัฒนชัย หาริโร; 20-04-2010 at 23:58.

Tags for this Thread