หัวข้อ: ตัดรำคาญจาก mlive ในมือถือ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวดอนโบม

เรื่องฮิตน่าอ่าน ตัดรำคาญจาก mlive ในมือถือ

หลายคนที่ใช้โทรศัพท์ระบบ AIS อย่างเช่นบ่าวดอนนี่กะบ่ป๋าข้างกันครับกับ AIS นี่กะดาย

แต่กะมีบางสิ่งที่เฮ็ดให้รำคาญอยู่กะมี นั่นกะคือ ข้อความจาก mlive

บางคนที่ยังบ่จัก mlive คืออิหยัง mlive กะคือ ข้อความที่เข้ามาในมือถือแล้วกะหายไปเจ้าตัวนั่นหละครับ 2-3 นาทีมาอีก แล้วกะหายไป นั่นหละครับ ข้อความจาก mlive

เจ้าตัวนี่เฮ็ดให้แบ็ตโทรศัพท์ผมเบิดเร็วมากต้องชาร์ต มื่อต่อมื่อเลยทีเดียว แล้วกะรำคาญนำครับ มือนี่บ่าวสิเอามาเว่าสู่ฟังครับว่าเฮ็ดจั่งได๋จั่งสิ บ่รำคาญอีกต่อไป

ตามขั้นตอยเลยครับ

วิธียกเลิก
    1.เข้าเมนู AIS Service
    2.เลือก mLIVE!
    3.เลือก Activation
    4.เลือก Off กด ตกลง เท่านี้ก็ไม่มีข้อความต่างๆมากวนใจแล้วครับ

เบิ่งตามรูปประกอบเพื่อความเข้าใจหลายขึ้นครับพี่น้อง

ตัดรำคาญจาก mlive ในมือถือ

เลือกที่เมนูครับ

เลือกที่ AIS Service

เลือก mLIVE!

เลือก Activation

เลือก Off แล้วกด ตกลง(ตามรูปนี้กดเลือก)

กด ตกลง สิ่งกวนใจท่านสิบ่มีอีกต่อไป สะล่ะล๊าาาาาาาาา

บ่าวดอนโบม ขออวยพรให้ทุกคนโชคดีเด้อ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    ขอบคุณหลายๆครับท่านบ่าวดอนโบม ไคตั้วะโทรศัพท์ผมยังบ่แม่นจอสี
    อิอิ เพราะว่าผมยังใช้รุ่นตีตะปูแทนฆ้อนได้อยู่พู้นละครับ

ขอบคุณครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ GROOPPY
    ซื้อใหม่แน่ครับอ้ายเต็ม สิเก็บไว้หยังหลายแทะ เงินนั้น บ่แม่นปลวกกินเบิดละตี้ อิอิอิ ขอบคุณบ่าวดอนโบม กับ ทริป ดีๆๆครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวดอนโบม
    บ่แม่นเลาเก็บไว้ดอกเงินนั่น

เมียให้ใช้มื่อละ ซาว บาท

สิเฮ็ดหยังกะยาก

5555555555555555555555555555555555555555555555

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    โอ๊ยยย น้อ.........บ่าวดอนโบมแหมะ ความเลยแตกจนได้น้อ

ฮ่าๆๆๆๆ อุตส่าห์ปิดเป็นความลับเนาะ 555

ขอโทษหลายๆๆๆๆครับท่าน เป็นนำเจ้าบ่เลี้ยงเหล้าข่อยนั่นหละ

ต่อบ่อยากให้ความลับเปิดเผยเจ้ากะมาติดสินบนข่อยไว้เด้อ บาดหน้า

เทื่อละกั๊ก

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ kitty
    55555555+ อ้ายเต็มกะดาย ( เพราะว่าผมยังใช้รุ่นตีตะปูแทนฆ้อนได้อยู่พู้นละครับ) เป็นตาทนแท้อ้าย
    ป๊าดดดโธ่ อ้ายเต็มเป็นตารวยคักแท้...ความลับแตก
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย kitty; 11-06-2010 at 21:08.