สมเก๋

ศึกษาหาความรู้

สมเก๋

c06:ขอฝากตัวเป็นน้องใหม่ด้วยคนนะคับพี่:l-

บ่าวขจร

หวัดดีคับผม พ่อแม่พี่น้องบ้านมหาทุกคนเด้อคับ
    ขอฝากเนื้อฝากโตแน่เด้อคับ พึ่งมาเป็นน้องใหม่นำเพิ่นคับ
    บ้านก้ำผ่ายทางสกลนครย้อนไปทางสว่างแดนดินพุ้นล่ะคับผม
    ...แต่ตอนนี้มาเฮ็ดงานอยู่ใน กทม. พี่หล่ะคับผม...

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ยินดีต้อนรับเด้อครับผม ม่วนๆกับบ้านมหาครับ

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ คนตระการ...
    ยินดีต้อนรับเด้อครับผม ม่วนๆกับบ้านมหาครับ
    หวัดดีคับผมอ้าย ขอบคุณหลายๆๆเด้อคับผม

อ่านเด้อ ม่วนคักๆ ในบ้านหลังนี้ ตอนนี้ ยังบ่มีแนวกินดอก

มาเข่าแก๊กเฮาเด้อ สิพาไปลักไก่มาต้ม จ๊วกกกดดดดด

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บุรุษไร้ใจ

อ่านเด้อ ม่วนคักๆ ในบ้านหลังนี้ ตอนนี้ ยังบ่มีแนวกินดอก

มาเข่าแก๊กเฮาเด้อ สิพาไปลักไก่มาต้ม จ๊วกกกดดดดด
    ขอบคุณหลายๆๆคับผม ยินดีที่ได้รู้จักเด้อคับผม :l-

c06:ขอต้อนรับ สมเก๋จ้า ...จุ๊บ ๆๆๆ :welcome3 :l-

ยินดีต้อนรับจ้า มาม่วนนำกันหน้าฮ้านเด้อจ้า
    ถ่าหิวกะเชิญในครัวบ้านมหาได้จ้า แต่ว่าอ้ายบุรุษไร้หัวใจนั้นจ้า
    ขอร้องจ้า ยามไปลักไก่กะอย่าเอาไก่แม่ไข่แมะจ้า มันสิดับแนว 555

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน

ยินดีต้อนรับจ๊ะ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ EMPTY ROOMS
    :1- ยินดีต้อนรับจ้า