หัวข้อ: หมายเลขที่ไม่รู้จัก

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจอบบ้อน

ดวงดาว The Star หมายเลขที่ไม่รู้จัก

พักหลังมานี้จักรได้รับโทรศัพท์ลึกลับผู้ไม่แสดงเลขหมายโทรหาแทบทุกวัน
    แต่พอรับสายแล้วกลับไม่พูดอะไร คิดไปคิดมาก็รู้สึกแปลกๆ
    ตัวขะน้อยเองกะบ่ฮู้คือกันว่าเขามีจุดประสงค์ใด บ่ฮู้ว่าต้นทางที่โทรมาเป็นไผ
    มาจากใส กะเลยเข้าไปที่ผู้ให้บริการระบบของดีแทค พอดีมีบริการไม่รับสายเบอร์ที่ไม่รู้จัก
    กะเลยตัดไฟแต่ต้นลมก่อน บ่จั่งซั้นปวดหัวแท้ๆ โทรมาสู่มื่อรับสายกะบ่เว่า
    งึดหลาย มีไผเจอแบบบ่าวจักรแนบ่ครับพี่น้องบ้านเฮา

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    สันนิฐานว่า น่าจิเป็นคนที่แอบมักบ่าวจักร แต่บ่กล้าบอก บ่เป็นหยังดอก คนรูปหล่อกะจั่งซี้หล่ะน้องหล่า ต้องทำใจแหน่จักหน่อย

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจอบบ้อน
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ thedon
    สันนิฐานว่า น่าจิเป็นคนที่แอบมักบ่าวจักร แต่บ่กล้าบอก บ่เป็นหยังดอก คนรูปหล่อกะจั่งซี้หล่ะน้องหล่า ต้องทำใจแหน่จักหน่อย
    บ่น่าสิแม่นดอกอ้าย เรื่องผู้หญิงบ่น่าสิมีเพราะบ่เคยไปให้ความหวังกับไผ
    และกะบ่ได่จีบไผจักเที่ยเลยอ้าย

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ คนพนมไพร
    แม่นบ่อได้ไปจีบกะซ่าง กะยังว่าสิมัก
    c06: ฮักบ้านมหาคักกะยังว่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ กำลังใจ
    บล็อก
    1
    อาจจะเป็นเบอร์ของคนที่แอบมัก อยู่ก็ได้เนาะ

ไผมาแอบมักน้อบาดนี่ คือบ่แสดงโตโลดสิได่ฮู้
    เน๊าะแม่นบ่ คงสิบ่มีดอกน๊าผมว่า

อีกอย่างเวลามีไผคุยนำในเชิงจีบ หากคุยเรื่องเงินๆทองๆหรือรายได้
    บ่าวจักรกะมักสิบอกว่ามีหนี้สินซึ่งเป็นถ้อยคำที่ยอดฮิดนั่นกะคือ
    สำบายดี มีหนี้พอประมาณ
    ส่วนมากเขากะสิหายไปเลยหรือดนๆจั่งทักมาเที่ยนึง
    นั่นกะเป็นการวัดใจคนได้คือกัน ประสบการณ์มันสอนโตเองว่าอย่ารักใครเพราะใจหลง
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจอบบ้อน; 27-05-2010 at 14:54.

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    เมื่อเช้านี้มีโทรมาสามสาย โทรไปรับ 1 สาย เป็นเบอร์ที่น้องสาวให้ในบ้านมหานี่แหละ

บอกว่าโสด ๆ ๆ แต่พอโทรไป ใครน่ะ !/ ผม พล พระยาแลครับ/ไม่รู้จัก!/พอดีเขาให้เบอร์นี้มาครับ/ใครให้!/ก็น้องเขาให้ครับ เอ้อ..อ้า...อย่าเข้าใจผิดคิดว่าเป็นแฟนนะครับ/แล้วจะให้คิดว่าอะไร!/ขอสายน้อง...ได้ไหมครับ/ไม่ได้ !กำลังนอน!/อ๋อ ครับ ๆ ขอโทษครับ

หน้าชาเลยตรู อิอิ :l-

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ พล พระยาแล
    เมื่อเช้านี้มีโทรมาสามสาย โทรไปรับ 1 สาย เป็นเบอร์ที่น้องสาวให้ในบ้านมหานี่แหละ

บอกว่าโสด ๆ ๆ แต่พอโทรไป ใครน่ะ !/ ผม พล พระยาแลครับ/ไม่รู้จัก!/พอดีเขาให้เบอร์นี้มาครับ/ใครให้!/ก็น้องเขาให้ครับ เอ้อ..อ้า...อย่าเข้าใจผิดคิดว่าเป็นแฟนนะครับ/แล้วจะให้คิดว่าอะไร!/ขอสายน้อง...ได้ไหมครับ/ไม่ได้ !กำลังนอน!/อ๋อ ครับ ๆ ขอโทษครับ

หน้าชาเลยตรู อิอิ :l-

ใครน้อออ ส่างเฮ็ดบาปผุเถ่าหลายยยยยย

ปล. ยังชาหน้าเป็นอยู่ตี้
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ผู้ก่อการรัก
    ใครน้อออ ส่างเฮ็ดบาปผุเถ่าหลายยยยยย

ปล. ยังชาหน้าเป็นอยู่ตี้
    เอิ๊กๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ:1-c06::l-

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ป๊าดดดด เห็นว่ากะดายน้อ เอิ๊ก ๆ ๆ ๆ