หัวข้อ: ซื้อซีดีแล้วเด้ออ้าย

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจอบบ้อน

ดวงดาว The Star ซื้อซีดีแล้วเด้ออ้าย

ซื้อซีดีแล้วเด้ออ้าย อุดหนุนซีดีอ้ายจักรแล้วเด้อจ้า ไปซื้อที่แผงมาหวั่งฮั่น พะนะ
    ซื้อมาเลยกะเอามาฟัง...ม่วนๆอ้ายเสียงกะดี ว่าซ้านนนนนนน...เอิ๊กๆๆๆๆๆๆ

เพิ่นส่งเมลมาบอก คิดมากะขำเจ้าของ เพิ่นนั่นกะซ่างมาตั๊วะกันจ้อๆ
    ข้อความแบบนี้ได่รับหลายฉบับครับ กะบ่ให้ขำเจ้าของได่จั่งได๋ครับ
    กะซีดีของ จักร มนพร บ่มีวางขายตามแผงทั่วไป
    มีจำหน่ายเฉพาะร้านขายยา อิอิอิ บ่แม่น อ่ะล้อเล่น
    บ่มีขายทั่วไปดอกครับ ขั่นอยากได่กะมีสั่งซื้อโดยตรงเลย
    งึดเพิ่นนั่นหลายที่สามารถไปหาซื้อตามแผงซีดีได่
    เพิ่นว่าแผ่นแท้เลยเด้...ว่าซั่น
    ยังบ่ทันได่ส่งแผงได๋เลย
    แต่กะเฮ็ดให้ฮู้ใจคนหลาย ซ่างมาตั๊วะกันจ้อๆเน๊าะเอิ๊กๆๆๆๆๆๆๆ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ฮ่าๆๆ เหว๋ย บ่แม่นเพิ่นจำผิด หน่ากับเสียงนักร้องที่คล้ายๆกัน เลยเข้าใจผิดเป็นน้องติ หืออย่างหนึ่งมีคนก๊อปเพลงน้องไปเฮ็ดขายอีก (ฮ่าๆๆ) คึดไปในแง่ดีซั่นล่ะเนาะ เผื่อเพิ่นมีเจตนาดี อยากให้กำลังใจเฮา แต่ขาดแคลนทุนทรัพย์ ไปซั่นดอกหว๋า.. คิคิ
    มองต่าง..อย่างปลง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจอบบ้อน
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ mikaze
    ฮ่าๆๆ เหว๋ย บ่แม่นเพิ่นจำผิด หน่ากับเสียงนักร้องที่คล้ายๆกัน เลยเข้าใจผิดเป็นน้องติ หืออย่างหนึ่งมีคนก๊อปเพลงน้องไปเฮ็ดขายอีก (ฮ่าๆๆ) คึดไปในแง่ดีซั่นล่ะเนาะ เผื่อเพิ่นมีเจตนาดี อยากให้กำลังใจเฮา แต่ขาดแคลนทุนทรัพย์ ไปซั่นดอกหว๋า.. คิคิ
    บ่แม่นดอกครับ...ส่อเพิ่นแล้วเพิ่นว่าแผ่นแท้
    ซีดีน้องมันแผ่นทองเฮ็ดบ่คือหมู่เพิ่น เลากะว่าแผ่นทองมีสติ๊กเกอร์นำพะนะ
    คักหลาย.....ยังว่า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    คนแบบนั่นมีอีหลีคือบ่าวจักรว่าละครับ เคยพ้ออยู่ อิอิ

ยังมีอีกเด้ครับ...สั่งซื้ออย่างดี
    เลาว่าเลาอยู่เยอรมันสั่งซื้อ3แผ่น...แต่ว่าให้ส่งไปสมุทปราการพะนะ เลาซื้อบ้านใว่อยู่ฮั่นให้พี่น้องอยู่
    เพิ่นว่าบ่สะดวกโอนเงินให้...รบกวนบ่าวจักรส่งไปให้ก่อนได่บ่
    เพิ่นว่าเรื่องเงินบ่มีตัญหา..โอ๊ะปัญหา
    น้องคิดว่าเรื่องแค่นี้คงสิบ่มีหยังดอกหว๋า
    เห็นคุยกันทางเมลกะเชื่อใจกะเลยส่งให้.....
    ส่ง EMS อย่างดีย่านหาย พอได่แล้วมิดจี่ลี่
    เรื่องเงินบ่ท่อได่ดอก....แต่มันเสียความรู้สึกแหม๊
    เน๊าะอ้ายแม่นบ่

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

ฮ่าๆๆ

ม่วนอยู่คือว่านั้นล่ะ

เข้าไปทดลองฟังแล้ว แต่ว่ายังบ่ทันหาซื้อมาเก็บไว้อยู่

:l- แบบๆๆ ฟรีมีบ่หือฮ่ๆๆๆ ฮิ้วๆๆๆ
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    แต่ว่าผมได้แผ่นแท้ๆจากบ่าวจอบบ้อนอยู่ครับ แผ่นสีทองมีลายเซ็นต์นำ
    แล้วกะได้โปสเตอร์ พร้อมลายเซ็นต์นำพร้อม ที่สำคัญของแท้แผ่นสีทองอิหลี
    บ่ให้ซื้อดอกพะนะ ให้อ้ายให้ชายไปฟัง เท่าทุกมื้อนี้ผมกะได้ฟังแต่ไฟล์ครับ
    เพราะว่าแผ่นแท้ แผ่นนั้น อยู่สถานีวิทยุครับ ยังเปิดให้พี่น้องฟังคือเก่าครับ

มักสาว ปวช. มักแฮ๊งๆ ปานคนร้องละ

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ สาวผู้ฮ้าย
    ม่วนอยู่คือว่านั้นล่ะ

เข้าไปทดลองฟังแล้ว แต่ว่ายังบ่ทันหาซื้อมาเก็บไว้อยู่

:l- แบบๆๆ ฟรีมีบ่หือฮ่ๆๆๆ ฮิ้วๆๆๆ
    แสดงว่าบ่ได่ตามข่าวเพิ่นเด้นี่.....อิอิอิ ตามนี้เด้อ

สิ้น เดือนเมษานี้ จะปิดตัว จักร มนพร เว็บไซต์ทุกเว็บจะไม่มี จักร มนพร อีกต่อไป

หากพี่ๆน้องๆอยากได้ซีดี จักร มนพร ไว้เป็นที่ระลึก ส่งซองเปล่า ติดแสตมป์10บาท จำนวน1ดวง จ่าหน้าซองถึงตัวท่านเอง

ส่ง มาที่ พรสงวนโปรโมชั่น อาคารทรัพย์เจริญ(ห้อง3) เลขที่ 723/2 ซ.ลาดพร้าว48(แยก12)

แขวงสามเสนนอก เขตห้วยขวาง กรุงเทพฯ 10310 ฟรีไม่มีค่าใช้จ่ายใดๆ

ของมีจำนวนจำกัดนะครับ ไม่เกิน300ท่าน

หมาย เหตุ ซองเอกสารขนาด 7x10นิ้วนะครับ(เป็นซองกันกระแทกยิ่งดีครับ)

หมายเหตุ..ซีดีที่แจกไม่มีกล่องให้นะครับ มีเฉพาะแผ่นใส่ซองให้เท่านั้น

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    หวัดดีครับบ่าวจอบบ้อน อิอิ กรี๊ด ธรรมดาครับ บางเทือเฮามองโลกในแง่ดีจนเกินไป สุดท้ายคืออ้ายเจ็บครับคือไผ่เลาว่านั่นล่ะ อิอิ

สักมื่อหนึ่ง พล พระยาแล กะสิปิดตัวลงคือกันล่ะครับ อาจสิเปลี่ยนชื่อเป็น พล พญาลิง

หรือ พล พญามาร หรือ พล พญานาค กะได้ ฮ่า ๆ ๆ ๆ เอิ๊ก ๆ ๆ (งูมันคือสิโตน้อยโพด อิอิ)

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    บุ่ย พล พยาลิง พะนะ (ด้วยความเคารพครับ)
    เป็นกำลังใจให้ทุกคนเด้อครับ