หัวข้อ: รักสามเศร้า (ภาค 2)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวหาร

รักสามเศร้า (ภาค 2)

ฟังเรื่องรักสามเศร้าของข้าเจ้ามากะเลยมีเรื่องกะเทยมาเว้าให้ฟังครับ....
    เรื่องกะมีอยู่ว่า พลฯ บุญล้อม เรากะเป็นทหารเกณฑ์เนอะ เรากะเป็นคนรูปหล่อ
    สูงโตใหญ่ ร่างกายบึกปึ้นว่าชั่นเถอะ เราเป็นคนที่ซัง ๆ ซังหลายกะเทยอะ
    มื้อนั่นเรากะไปเที่ยวร้านอาหารเนอะ กะไปพ้อแนวเราซังนี่หละ
    พูกะเทยเผิ่นกะเห็น พล ฯ บุญล้อมเป็นคนหล่อเนอะ เผิ่นกะแซวติบัดนี้
    กะเทย : อ้ายหาร ๆ เอามาพันนึงอ้าย ๆ ซิเฮ็ดหยังหนูกะได้
    ค่าโรงแรมหนูซิออกเองดอก...ว่าชั่นว่า...
    กูมาซังอีห่านี่แท้น้อ (เรานึกในใจน่า) เรากะเลยว่าขึ้น
    พลฯบุญล้อม : ไปกะไป ไปหม่องใดหละ
    แล้วเรากะเอาเงินให้นา พอไปฮอดโรงแรมเข้าห้องแล้วเรากะปฏิบัติการชั่นแหล้ว
    เรากะกอดคอแทงเข่า เถิงเตะ เถิงตี โพ้นแหล้ว แล้วเรากะเลยวา
    .....เฮ็ดหยังหนูกะได้แม่นบ่ กูซิตีมึงจนมึงคืนเงินพันนึงกูเนี่ยหละ.......

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ บักขามป้อม
    บล็อก
    5

555555555555 ก๊ากกกกกก โอ๊ยเนาะอ้ายกะดาย หัวอีกก่อน 55555555555

ขอบคุณที่เอามาฝากจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ กิตติ
    ฮ่าฮ่า ม่วนอยู่ครับ5555555555555

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวจีดส์
    ฮ้วย...คือไปหาเฮ็ดเพิ่นจังซั่นน้อบาดนี่ เอาแค่ตบจูบ ตบจูบ ก้อพอแล้ว...อิอิอิอิอิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    ว๊ายสิได้ฟ้าวคืนเงินเด๊นี่ ออยรับบ่ได้ นั่งอ่านแล้วหัวร่อเดวหมู่นั่งโต๊ะข้างๆวิว่าบ้ายุ