หัวข้อ: มาเบิ่งวัดป่าแห่งใหม่ ในโตเกียว IN JAPAN ครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเมืองปลาดิบ

มาเบิ่งวัดป่าแห่งใหม่ ในโตเกียว IN JAPAN ครับ

มาเบิ่งวัดป่าแห่งใหม่ ในโตเกียว IN JAPAN ครับมาเบิ่งวัดป่าแห่งใหม่ ในโตเกียว ครับพอดีได้ เดิน ทางไปร่วมงาน ปลูกต้น ศรีมหาโพธิ์ ในวัดโตเกียว สถานี ฮัทจิโอจิ ครับเป็นวัดป่า แห่งใหม่ ที่ ยังไม่มี กุฎิ หรือสิ่งก่อสร้างอื่นๆ ถือเป็น วัดป่า วัดแรกในประเทศญี่ปุ่น ครับโดย ใช้ ชื่อว่า วัด ป่า พุทธรังษี โดย มีแรง บันดาลใจ จากคนไทย ในญี่ปุ่น ที่ อยากจะเห็น วัดป่า ฝ่าย กรรมฐาน ใน ญี่ปุ่น บ้าง เพื่อเป็น ที่ยึดเหนียวของ
    ชาวพุทธ ศาสนิกชน ตราบ นานแสนนาน ครับ ว่างๆ ท่านได๋อยากมากราบ กะเชิญได้ ครับ โดย มี ต้นไม้ ใหญ่ หลัง วัดบอกหวย แม่น สุดๆ ถูกมาหลาย รายแล้ว ครับ เพราะเป็นที่ฝังศพ ชาว ซามูไร เก่า ท่านใดสนใจ บินมา ขอได้ครับ แม่นบ่แม่น บ่รับผิดชอบนำเด้อครับ[ มาเบิ่งวัดป่าแห่งใหม่ ในโตเกียว IN JAPAN ครับ มาเบิ่งวัดป่าแห่งใหม่ ในโตเกียว IN JAPAN ครับ มาเบิ่งวัดป่าแห่งใหม่ ในโตเกียว IN JAPAN ครับ
    มาเบิ่งวัดป่าแห่งใหม่ ในโตเกียว IN JAPAN ครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวเมืองปลาดิบ; 05-07-2010 at 01:37. เหตุผล: ต้องการเพิ่มภาพ ครับ

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7
    เห็นแล้วกะอิ่มบุญนำครับ.................สาธุๆๆ คะน้อย

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    ได้เเห็นแล้วคนไทยกะหลายคือกันตั๊วคับ อยู่ม่องใดกะมีศาสนาในใจกันทุกคนคับ( มีโอกาสไปเจแปนแน่กะไค)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเมืองปลาดิบ
    ..กับ บรรยากาศ แบบไทยๆ ถึง สิอยู่หม่องได๋ กะ พุทธศาสนา มาเผยแพร่ได้ ครับ มีคน ญี่ปุ่น เลื่อม ใส นำ แห่งเป็นตาดีใจ คัก เสาร์ อาทิตย์ คึกคัก กับ ผู้ มาปฎิบัติ ธรรม นุ่ง ขาว ห่ม ขาว คือ อยู่ บ้านเฮา นี่ หละครับ..
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวเมืองปลาดิบ; 05-07-2010 at 01:41.

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    อยู่ญี่ปุ่นกะมีวัดป่าวัดไทยคือจั่งบ้านเฮาน้ออ้ายถือวเป็นการดีละน้อครับพี่น้องบ้านเฮาที่ญี่ปุ่นกะซิใด้พากันทำบุญตักบาตรคือจั่งบ้านเฮา น้องยุเกาหลีบ้อพ้อเลยวัดอ้ายอิอิ อั่นเเม่นๆๆมักนำยุเด้ออ้ายบินไปบ่อใด้ดอกครับโทรมาบอกเเน่เด้อตัวใด๋พ้อซิฟ้าวกลับบ้านครับ อิอิ

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    ได้บุญพร้อม ให้หวยแม่นอีกต่างหาก จั่งได๋งวดจิมานี้อย่าลืมกระซิบสมาชิกบ้านมหาแหน่เด้อครับ..พอจะได้ค่าตั๋วเครื่องบินไปกลับ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ เกะโระ(แม่ฮวก)ใจดี
    แม่นอิหลีติให้เลข ใกล้ๆเลขออกไปเบิ่งก่อนซั่น ต้นใดหละบัดซิขูดผิดต้น เขาซิไล่จับเอาเดะ พาไปแนเด้อ ซิใดเอาเลฃเด็ดๆมาฝากพี่น้องบ้านมหา(ซิใดถูกนำกัน)

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    บ่างรงค์ศักดิ์หายไปนานน๊อครับ ซําบายดีบ่อ อ้ายก็ถามหากับน้องเจนอยู่ (ลูบหวยได้เลขได๋ส่งให้อ้ายทางอีเมล์แหน่เด้อครับ อิอิๆๆ)
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ อ้ายเขียว
    ไปแม่ะไทบ้านเฮาเหมาเครื่องบินไปขอเลขกัน....

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จำปา
    ขออนุโมทนาสาธุนำหลายๆค่ะ
    ถึงจะไปอยู่แดนไกล แต่หัวใจพุทธ บ่เปลี่ยนแปลงค่ะ สาธุ สาธุ สาธุ