หัวข้อ: ได้ม้าน้อยมาเชยชมแล้วจ้า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ เมษา

เกาทัณฑ์ ได้ม้าน้อยมาเชยชมแล้วจ้า

หลังจากม้าสาวซัมเมอร์ตั้งท้องครบ 12 เดือนแล่ว ก่าได้เวลาสำหรับม้าน้อยสิออกมาเบิ่งโลกอันวุ่นวายแล้วเด้อค่ะ

วันที่ 1 มิ.ย ก่าได้เวลาแล้วค่ะ ออกมาเบิ่งโลกด้วยสุขภาพที่แข็งแรงค่ะ มาเด้อมาเบิ่งนำเมค่ะ เอ๋า..ลืมบอกว่าได้บักหำน้อยตั้วค่ะ

หน่าฮักเด้ คือเด็กน้อยเลยแหม อยากได้มาอยู่หลังบ้านไวๆ แต่เพิ่นว่ารออีก 2 เดือนเด้อ เพราะขาม้ายังบ่อทันแข็งแรงดีพะนะ รอก่ารอค่ะ

กำลังกินนมแม่ค่ะ อายุก่า 6 มื่อ มื่อนี่หล่ะค่ะ

ได้ม้าน้อยมาเชยชมแล้วจ้า

หน่าฮักค่ะ ขนนิ่มคักแหม สะออนหลาย

สังเกตุเบิ่ง สาวซัมเมอร์บ่อห่างลูกเลยค่ะ คือสิหวงเติบเนาะ

เอามานอนนำซะเปียงหือ เอาเป็นลูกโลดเนาะ จังแม่นคือเด็กน้อยหลาย ใสซื่อ

จำซือม้าจะของก่าบ่อได้ดอก อั่น..มันใหม่อยู่เนาะ อิอิ โอ๋ๆๆๆ จำได้แล่วๆ ซือว่า ไลเล่ พะนะ คือบ่อ แลนลี่ กรังปรีโลดหือ!?

เอาวิวงามๆตามชนบทมาฝากนำค่ะ

ฝนกำลังสิตกค่ะ ครึ้มมาแล่ว กลับบ้านดีกว่า

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เมษา; 05-06-2012 at 21:57. เหตุผล: เพิ่มภาพ

ตะฮักแท้จ้าม้าน้อย นางแบบกะสวย
    อากาศคือสิดีน้อจ้าพี่เม วิวชนบทงามดี
    เมื่อความจนผลักไส ดิ้นรนเท่าไรยิ่งไกลบ้าน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ศรีทนได้
    เป็นตาม้วนเเท้ พี่เม เมือใด ว่างๆจะชวนพี่ฝนย่างลัดทุ่งไป หาเด้อ จ้า ชะออนนำหลายม้าน้อย
    ดีจัยนำเด้อจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    งาม ๆๆๆๆ ม้าน่ะ อิอิ
    วิวกะงาม บุ๋ยยยๆๆ
    คนก่าาา งามม ฮ่าๆๆๆๆ
    เปนตาอยากได้แมะ ม้า บาดค่านเบิ่งแงง

ม้าน้อยตาฮักหลายจ้า ม้าตัวแม่ขี่ได้บ่น้อค่ะ
    LET IT BE...

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ เมษา
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ร้อยหมื่นพันไมล์ไกลบ้าน
    ม้าน้อยตาฮักหลายจ้า ม้าตัวแม่ขี่ได้บ่น้อค่ะ

ตัวแม่ขี่ได้จ้า ขี่แข่งมาหลายรอบแล้วหล่ะ แต่บ่อแม่นเมขี่ดอก คนอื่นขี่ อิอิ

แต่ตอนนี้ขาบ่อดี เลิกขี่แล้ว เลยพาไปทำกิ้ฟ และได้ลูกม้าน้อยมานี่หล่ะจ้า เอาพันธ์ุใว้เนาะ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เมษา; 07-06-2010 at 18:00. เหตุผล: แก้คำ

International chef สัญลักษณ์ของ สะใภ้อิสาน
    บล็อก
    4
    ม้าสวยมากสมแล้วที่อยากเก๊บพันธ์ไว้

เมขี่ได้บ่ค่ะ เคยหัดอยู่ครั้งนึง
    แต่ม้าพาวิ่งซะกลัวม้าไปเลย
    ดีที่ไม่ตกจากหลังม้า
    คนฝึกเองก็ตกใจ นึกว่ามันจะเชื่องๆ
    สงสัยตื่นคนเอเชีย ฮ่าๆๆๆ
    LET IT BE...

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ bnserver
    น่าสะออนเนาะครับ เบิ่งแล้วดีใจนำเนาะครับ......

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ยังบ่รู้เลยน้องเมว่าม้าโตผู้หรือโตเมีย
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง