เพลง อกหักตอนปีใหม่ (เพลงเหนือคับ) ลองฟังเบิ่งคับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลูกทุ่งคือสายเลือด
    บ้านฝาง อ.กระนวน จ.ขอนแก่น-เชียงใหม่

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ เพลง อกหักตอนปีใหม่ (เพลงเหนือคับ) ลองฟังเบิ่งคับ

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=57kqk6jPSwY&hl=en&fs

บ่ฮู้ว่าสิเบิ่งได่บ่บุคับผม ลองอัพคับ

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7
    ม่วนครับ....โอ้วว..แด๊นซ์คือคักแท้

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลุงจ่ายศ

มักเพลงแท้ครับ

เอาเพลงมาเปิดไห้ฟังถูถใจนะครับ55555555555555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลุงจ่ายศ

เพลงอีสานบ้านเฮา

ม่วนแท้เอาเพลงมาฝากลุงจ่าหน่อยนะเพลงอืนบ่เอา เอาเพลงอสานบ้านเฮานะบักหำ
    5555555555555+

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    ม่วนๆๆจ้า เพลงแดนซ์ แบบ อกหักๆๆ สะออน หุ่นหางเครื่อง ตะกี้ขะน่อยกะหุ่นจั่งสิคือกันละ อิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลูกทุ่งคือสายเลือด
    บ้านฝาง อ.กระนวน จ.ขอนแก่น-เชียงใหม่
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ lucy
    ม่วนๆๆจ้า เพลงแดนซ์ แบบ อกหักๆๆ สะออน หุ่นหางเครื่อง ตะกี้ขะน่อยกะหุ่นจั่งสิคือกันละ อิอิ
    อิอิ ตะกี้หุ่นจั่งสิ เดวเด้เอื้อย เป็นจั่งได๋น้อ คับ อิอิ :l- (แซวเล่นเด้อคับผม)