หลินปิงน้อยรายงานตัวเด้อจร้า

หลินปิงน้อยรายงานตัวเด้อจร้า

เข้ามาเป็นสมาชิก กะโดนแล้วยังบ่ทันได้รายงานโตยุ มื้อนี่ถือโอกาสแนะนำโตจร้าหลินปิงน้อยรายงานตัวเด้อจร้า
    ภาพนี้ถ่ายกับแม่จร้าอย่าเข้าใจว่าเป็นเอื้อยเด้ิอ
    http://yfrog.com/bh0067pj
    จั้งได๋กะถือเป็นลูกในบ้าน หว่านในกะถางเด้อพี่น้อง ฮักหลินหน่อย หน่อย แต่ฮักโดนๆเด้อ
    http://yfrog.com/5h0053ij

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    แล่นส่อหล่อออมาคนแรกเลยยยยยยยย อิอิ ต้อนรับคุณหลินปิงน้อง
    มาต้อนรับครับ เว่ากันโดนละกะรีเทิร์นใหม่น่อครับ ยินดีที่ได้รู้จักน่อครับ (พะนะ) 5555

ภาพมันคือบ่ขึ้นน้อนี่ ไผฮู้บอกแน้เฮ้ดจั้งได๋c06:c06:c06:

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    ยินดีต้อนรับเข้าสู่ความอบอุ่นของบ้านหลังนี้ครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ อ้ายเขียว
    รูปสงใหม่คับน้องหลิน บ่เห็นเลย

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ยินดีต้อนรับน้องหลินปิงคนงามครับ ส่วนรูปที่บ่ขึ้นนั่น เอาลิงค์มาผิดครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ฮ่วย..คาเฮ็ดหยังอยู่น้อหล่า ..หัวตะคึดพ้อติ 5555

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน
    :welcome3

มาแล้วกะค่อยๆลูบ ค่อยๆคลำ ค่อยๆบายไปหล่า..อย่าสุฟ้าวหลาย เฮ็ดหยังบ่เป็นกะให้อ้ายให้ซายเพิ่นสอนเอา..ซั่นตั๊ว.. มามะ..อ้ายจิสอน อิอิ

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197

ยินดีต้อนรับจ้า มาม่วนนำกันเด้อจ้า
    บ้านเฮามีแต่พี่ๆๆ น้องๆๆ ทั้งนั้น

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย khonsurin; 01-07-2010 at 03:14.

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจอบบ้อน

สงสัยต้องให้บ่าวจอบบ้อนมาเฮ็ดให่เน๊าะ....ยินดีที่ได่ฮู้จักเด้อครับ หลินปิง(จักเพิ่นอยากฮู้จักเฮาบ่ดอกหล่ะ)ฮึบ่าวพงศ์-อ้ายหนุ่ม(the don)