เหตุเกิด ณ ร้านขายสุราในหมู่บ้านดงเสือ หมึกลูกชายเทวดาของผู้มีอิทธิพลของหมู่บ้าน กำลังส่งเสียงดังเอะอะ หน้าแดง ตาขวาง ลิ้นเริ่มพัลวัล ควบคุมบ่ได้แล้วด้วยฤทธิ์ยาดอง ในวงกะมีลูกสมุนอีก 3-4 คน กินอยู่เป็นหมู่ ด้วยเหตุว่าพึ่งไปเก็บเงินดอกของผู้เป็นพ่อซึ่งปล่อยไว่หลายเดือนมาแล้ว มื้อนี้พึ่งประสบผลสำร็จในการขูดรีดลูกหนี้มา
หมึก: บากจ่อย... มึ้งว่ากู เก่งบ่จ่อย มื้อนี่หือ จ่อยยย อึ๊กส์...*+Poส์ /:;:b-b
จ่อย : โหยย...ลูกเพ่ สู๊ดด ยอดเลย คับ ซู๊ดส์..ยอดอีหลี แม่หญ่ายมี ถืกลูกพี่ขู่จนเยี่ยวเหี่ยคาโต่งซิ่น555*":YJ345&%%
หมึก : เอ้อ ..เหอ เหอ เอิ๊กส์ อึ๊ก แต่ว่า ตอนนี้ มึงว่ากูคือหยัง หือ บากจ่อย..อึ๊กส์(เสียงดังขึ้น)
จ่อย : หึ.. เอ้า ตอนนี้ ลูกเพ่ กะคือนักเลงใหญ่ละครับ ผมว่า คือแท้ๆ บู๋ยยย มาดคือ คากขาหนาด..แฮ่ๆ
หมึก : บ่ๆๆๆ บ่แม่น เด๋ จ่อย ตอนนี้ อึ๊ก...
จ่อย : เอ๋า..ผมกะว่า แม่นคัก ลูกพี่ อนาคตนี่ คุมได้เหมิดตำบลแท้ๆ
หมึก : หื้อ ตอนนี้ กู กู ..กู คือ สิ ฮากก...นี่ละ อั๊วะ ..*//:"HT>36
-ขออภัยถ้าบางคนกำลังกินข้าวอยู่แล้วกะถ้าซ้ำ กะลบโลดคับ