ไปเลาะนาโนนกับดีเจเต็มฯ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6

พบปะพูดคุย ไปเลาะนาโนนกับดีเจเต็มฯ

ทุกข์ยากฮ่าย ปากก่ำกินมันหมก ถ้าบ่กินหมกมัน ปากบ่ดำปานนี่พี่น้องเอ๊ย

สวัสดีครับพี่น้องบ้านมหาซู่คน มื้อนี้หลังจากจัดรายการผ่านสถานีสัญจรเถียงนาน้อย จัดได้ชั่วโมงเดียวแข่นๆ ครับ เพราะว่าแบตฯ เบิดหนีจากก่อน 55555 กะเลยเข้าโคกเข้าป่า หาเก็บเห็ดเก็บอีลอก
    พอได้ไปกินแลงซั่นดอกครับ เอาบรรยากาศบริเวณรอบๆ สถานีสัญจรของมื้อนี้มาสู่พี่น้องได้เบิ่งนำครับ ปีนี้ฝนบ่ดีปานได๋ครับ แล้งหลาย

บรรยากาศรอบๆ เถียงนาน้อย นาโนนครับ

เอาล่ะครับตะเว็นค่ำมาแล้ว เอางัวเข้าคอกก่อนเด้อครับบาดนี้ ไปสุมไฟไล่ยุงให้งัวก่อนครับ ขอบคุณและสวัสดีครับ

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7
    อุ๊ป้าด....ซังมาคึดฮอดไร่นาอยู่ขอนแก่น แท้ละบาดนิ...

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    ได้บรรยากาศอีหลีครับ เว่าแล้วกะอยากปีนกกหว้านิเนาะครับ คึดฮอดตอนเด็กน้อยซั่นดอกครับ อิอิ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6

กระพริบตา เอาภาพมาเพิ่มเติมครับ

มาฮอดบ้านแล้วครับ เลยเอาภาพมาเพิ่มเติมให้ครับ

เอาภาพมาเพิ่มเติมครับ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ นู๋น้อย
    เมืองชลบุรี(เช่านอน) สีเกด(หม่องเกิด
    บล็อก
    31
    c06: เอ้วววววววววววววว พ่ออาวเอ้ยยเกิบ นะ เกิบ เกิบข่อยเสีย)))))))) แม่นเป็นตา ผูกอู่นอนเว็นน้อละ เถียงนาน้อยฮั่นแม่ะ นอนฟังเสียง นก เสียงลม ไปตามกะเยิม โอ้ยน้อ สามาเฮ็ดให้คึดฮอดแม่ใหย่สอนแท้น้อ เอิ้กกกกกกกกก :l-

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ปร๊าดดด โตคือปรมาจารย์แห่งพืชไม้แท่ะเถ่า เฮาคือรุ่นเดียวกันอยู่หือ มะคือทรงเป็นก้าวกว่าเฮาแท่ะล่ะ คันแข่วคนเด้

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวเมืองกะสิน
    บรรยากาศนาโนน มะเป็นตาแล่นนำก้นไปเที่ยวป่านำแท้จ้าอ้ายเต็มฯ ได้บรรยากาศหลายๆเด้อจ้า
    อยากไปเที่ยวป่าเด้เน๊าะ มักๆๆๆจ้าไปแบบนี้ เห็นแล้วสบายตา สบายใจเน๊าะบรรยากาศป่าบ้านเฮา

ปล. อ้ายเต็มฯรู้จักพันธุ์หลายเน๊าะ ขอบคุณจ้าที่เอามาให้เบิ่ง ถ่าซั่นกะบ่รู้คือกันว่าชื่อต้นหยังแนเน๊าะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    โอ่...นาโนนอีหลีตั๊วหล่ะเนอะ
    โคกแหม่..เป็นตามีเห็ดออกแท้หน้อ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    เห้นเถียงนาแล้ว คึดพ้อตะเป็นสาวส่ำน่อย ตอนนี้กะกะส่ำน้อยคือเก่าอยุ่ ฮ่าๆๆๆ
    ยามเอาบุญ มื้อบุญแล้ว เบิ่งหนัง เบิ่งหมอลำซอดแจ้ง ยามเวนกะไปหานอนเวน อยุ่นำเถียงนา
    ได้วิทยุน้อยเครื่องหนึ่ง กับหมู่พวก นอนกองกันเอ้เล้ อยุ่เถียงนาน้อย

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ กำลังใจ
    บล็อก
    1
    อ้ายเต็ม ตามไปเที่ยวด้วยคนจ้า

Tags for this Thread